Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 " O Gurbet,Gurbet i ZI"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

" O Gurbet,Gurbet i ZI" Empty
MesazhTitulli: " O Gurbet,Gurbet i ZI"   " O Gurbet,Gurbet i ZI" Icon_minitime27/12/2007, 19:53

Qfar mendimi keni ju qe jetoni ne Mergim per ket gje?!

Eshte diqka e mire per ne, apo e kunderta?! :|
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

" O Gurbet,Gurbet i ZI" Empty
MesazhTitulli: Re: " O Gurbet,Gurbet i ZI"   " O Gurbet,Gurbet i ZI" Icon_minitime27/12/2007, 20:16

jo sesht e mir un mendoj se me mir se vendi ku jemi lindur ska vend tjeter ne bot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

" O Gurbet,Gurbet i ZI" Empty
MesazhTitulli: Re: " O Gurbet,Gurbet i ZI"   " O Gurbet,Gurbet i ZI" Icon_minitime27/12/2007, 20:39

Gjithashtu mendoj edhe un me ty jam shoqe Bjonda ..
Sepse me vend tendin smundet asnje vend te krahazohet :(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 100
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

" O Gurbet,Gurbet i ZI" Empty
MesazhTitulli: Re: " O Gurbet,Gurbet i ZI"   " O Gurbet,Gurbet i ZI" Icon_minitime27/12/2007, 22:38

Une jam i Bindur se te gjith e duan vendlindjen e tyre , dhe se Askush Nuk deshiron te largohet Nga Vendlindja per shkaqe "kenaqesie" zakonisht largimi eshte per Para edhe per ti plotesuar nevojat e nje familje (shkollimi arsimi , pik se pari shendetsia edhe Ushqimi).
AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

" O Gurbet,Gurbet i ZI" Empty
MesazhTitulli: Re: " O Gurbet,Gurbet i ZI"   " O Gurbet,Gurbet i ZI" Icon_minitime28/12/2007, 00:17

A do e din femia i femis tone se nga e kan prejardhjen?

Mire kjo eshte mas pari detyr e nje prendi qe tja perkujtoj femis te tyre, mirepo tash edhe po martohen me te huj .. .. Qka dot thot kjo? .. ngadal ngadal do na hup "fara" :| ???????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 100
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

" O Gurbet,Gurbet i ZI" Empty
MesazhTitulli: Re: " O Gurbet,Gurbet i ZI"   " O Gurbet,Gurbet i ZI" Icon_minitime28/12/2007, 02:54

Ne shpresojm se do e din se prej nga e kane preardhjen , kjo nuk mvaret nga ata po mvaret nga ne edhe nga femit Tane :|

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

" O Gurbet,Gurbet i ZI" Empty
MesazhTitulli: Re: " O Gurbet,Gurbet i ZI"   " O Gurbet,Gurbet i ZI" Icon_minitime29/12/2007, 01:41

Une mendoj se do e din shqiptari gjuhen emrin e ndryshon edhe e haron por kombin asniher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

" O Gurbet,Gurbet i ZI" Empty
MesazhTitulli: Re: " O Gurbet,Gurbet i ZI"   " O Gurbet,Gurbet i ZI" Icon_minitime29/12/2007, 17:59

Po qysh ka me perkujtu nje femi prejardhjen e vete kur ndosha njeri prej prindit eshte i huaj ?? .. Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
" O Gurbet,Gurbet i ZI" Empty
MesazhTitulli: Re: " O Gurbet,Gurbet i ZI"   " O Gurbet,Gurbet i ZI" Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
" O Gurbet,Gurbet i ZI"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: