Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 XHELOZIA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

XHELOZIA Empty
MesazhTitulli: XHELOZIA   XHELOZIA Icon_minitime27/12/2007, 23:57

Pse meshkujt jan shum xheloza ?? .. Nuk kan besim te partnjera e tyre apo e bejn ket nga dashuria ndaj tyre ??
a eshte gje e mire xhelozia apo vetem sulmon nje mardhanje te mire?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 100
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

XHELOZIA Empty
MesazhTitulli: Re: XHELOZIA   XHELOZIA Icon_minitime28/12/2007, 03:03

Kjo ka vetem nje shpjegim ...
Meshkujt qe jane Xheloz (Kane xhelozi te kontrolluar) e bejne nga dashuria.
Shumica e meshkujve jane xheloz por Xhelozi e pa kontrolluar "Une keta persona do i kisha quajtur Njerez Jo normal' (mendojn se jane nirmal por ne fakt nuk jane)
Vitet e fundit Jane ndodhur shume tragjedi ne familjet e ndryshme ,dhe si cdohere Arsyja e vetme eshte Xhelozia .
Une personalisht Nuk i pelqej Ata persona ( pa mar parasysh a jane meshkuj ose femra) qe Kane Xhelozi jashtzakonisht te madhe ..
Nga Une AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

XHELOZIA Empty
MesazhTitulli: Re: XHELOZIA   XHELOZIA Icon_minitime29/12/2007, 01:38

Jo bre qfar dashurie ata njerz nuk jane normal qte duhet ni bashkeshort xheloz une mendoj se edhe ate me mir mos e kem fare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 34
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

XHELOZIA Empty
MesazhTitulli: Re: XHELOZIA   XHELOZIA Icon_minitime31/12/2007, 17:25

ja mendoj dhe jom i bindur ,ku ka dashuri ka dhe xhelozi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Albulena
Senior Member
Senior Member
Albulena

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 32
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

XHELOZIA Empty
MesazhTitulli: Re: XHELOZIA   XHELOZIA Icon_minitime3/1/2008, 14:15

un pajtohem dhe jam te njeten mendim me Admiralin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

XHELOZIA Empty
MesazhTitulli: Re: XHELOZIA   XHELOZIA Icon_minitime4/1/2008, 22:57

Un pajtohem me mendimin tend Admin.. Twisted Evil Veq as xhelozia e tepert nuk eshte e mire aspak Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 34
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

XHELOZIA Empty
MesazhTitulli: Re: XHELOZIA   XHELOZIA Icon_minitime5/1/2008, 17:46

hahahah Normal me mu duhet me u pajtu sepse un jom ne te drejt ani flm per pajtimin tend me mu BoraBardh drunken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

XHELOZIA Empty
MesazhTitulli: Re: XHELOZIA   XHELOZIA Icon_minitime9/3/2008, 18:09

o Zote more... me ditet qe po shkojn ... - ma xheloze po bahna .. athu pse ?? .. Hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 37
Location : München
Registration date : 20/01/2009

XHELOZIA Empty
MesazhTitulli: Re: XHELOZIA   XHELOZIA Icon_minitime25/1/2009, 17:53

Sepse BoraBardh shtohet dashuria ne te njejten kohe shohet edhe xhelozia.... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

XHELOZIA Empty
MesazhTitulli: Re: XHELOZIA   XHELOZIA Icon_minitime25/1/2009, 20:49

Bukuroshja shkruajti:
Sepse BoraBardh shtohet dashuria ne te njejten kohe shohet edhe xhelozia.... Razz


Jo moj, e semur sjam.. memu shtu xhelozia barazi me dashurine .. Hahaha
Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

XHELOZIA Empty
MesazhTitulli: Re: XHELOZIA   XHELOZIA Icon_minitime26/1/2009, 19:11

Ne ni qift nese asht mashkulli ma i bukur ose femra me e bukur.. ma keq asht per ta sepse ather edhe xhelozia rritet as te kojshia sdo ta le me shku hahahah Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 37
Location : München
Registration date : 20/01/2009

XHELOZIA Empty
MesazhTitulli: Re: XHELOZIA   XHELOZIA Icon_minitime26/1/2009, 19:29

ProfessionaL shkruajti:
Ne ni qift nese asht mashkulli ma i bukur ose femra me e bukur.. ma keq asht per ta sepse ather edhe xhelozia rritet as te kojshia sdo ta le me shku hahahah Neutral

Apapapapapapa po a, po qka me be nese mashkulli eshte ma i bukur se Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

XHELOZIA Empty
MesazhTitulli: Re: XHELOZIA   XHELOZIA Icon_minitime26/1/2009, 19:39

Nuk di valla ajo do varet nga femra ka disa qe vetem kritikojn disa 100 her me tel e kontrollojn ahahha ka 100 mundisi thash mvaret nga femra se qfar tipare ka Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 37
Location : München
Registration date : 20/01/2009

XHELOZIA Empty
MesazhTitulli: Re: XHELOZIA   XHELOZIA Icon_minitime26/1/2009, 19:56

Jo une sdo e kisha kontrolluar asnjeher,ka te don le te shkon qy,do baj gajlen e tij aiiiii Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 30
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

XHELOZIA Empty
MesazhTitulli: Re: XHELOZIA   XHELOZIA Icon_minitime20/2/2010, 16:35

Mbrojtja mė e mirė kundra xhelozisė ėshtė njė ruajtja e marrėdhėnies. Nėse dashuria mbahet gjallė, nėse partnerėt janė tė pėrkushtuar ndaj njėri-tjetrit, nėse e kanė njėri-tjetrin nė qendėr tė vėmendjes nė lidhjen e tyre nuk ka vend pėr xhelozinė e sėmurė.
-Kontrollo mendimet dhe imagjinatėn: me kė ėshtė ai? Ēfarė ėshtė duke bėrė? Ti mund tė kuptosh qė nė disa raste disa “lojėra” mund tė luhen nga partneri pėr tė tė bėrė xheloze, qė partneri mund tė jetė shumė i dhėnė pas vetes dhe nė disa raste mund tė mos tregojė ndaj teje kujdesin e duhur. Njė episod, njė mendim i vetėm mund tė bėhet shkak pėr njė “telenovelė” tė njė jete tė dyfishtė tė partnerit. Nė kėtė mėnyrė ti i hedh benzinė zjarrit, shqetėson veten dhe partnerin.
-Mos e “pėrdorni” xhelozinė si tregues tė dashurisė. Xhelozia e vazhdueshme nuk nėnkupton dashuri tė vazhdueshme. Xhelozia reflekton nevojat e tua, dėshirėn pėr tė ruajtur atė qė ti e dėshiron pėr momentin dhe kėrkesat pėr atė qė do tė sjellė e ardhmja. Xhelozia reflekton interesat personale dhe dashurinė pėr veten sesa dashurinė reciproke.
-Hidh njė shikim pas nė marrėdhėniet e tua: ke qėnė xheloze edhe nė marrėdhėniet e mėparshme apo vetėm nė kėtė marrėdhėnie. Nėse pėr ēdo partner je ndier xheloze duhet tė jesh mė e kujdesshmė pėr akuzat qė bėn: je ti qė e paragjyon parnerin, je ti qė sheh nė sjelljen e tij e tij atė qė pret tė shohėsh duke mos i dhėnė rėndėsinė e duhur aspekteve tė tjera tė sjelljes sė tij.
-Mos u hidh nė sulm nėse e sheh qė partneri yt ėshtė duke flirtuar me dikė: Tregoi sesi u ndieve, tregoi sesa i rėndėsishėm ėshtė ai pėr ty dhe qė dėshiron tė vazhdosh marrėdhėnien nė kohė. Mos u bė qaramane. Jo tė gjithė meshkujt janė nė gjendje t’i bėjnė ballė gruas nė njė situatė tė tillė. Dhe si vetėmbrojtje zgjedhin “ngritjen e zėrit” ose i kujtojnė asaj njė histori tė “vjetėr”. Nėse ju nuk sulmoni do ta keni mė tė lehtė tė komunikoni me partnerin tuaj. Ndėrshmėria shpesh ėshtė mėnyra mė e mirė pėr tė pėrballuar xhelozinė. View High ResolutionFür den Seiteninhalt ist allein der jeweilige Autor verantwortlich und nicht die 3sign.de GbR.
Rechtsverletzung melden
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 30
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

XHELOZIA Empty
MesazhTitulli: Re: XHELOZIA   XHELOZIA Icon_minitime20/2/2010, 16:36

Mbrojtja mė e mirė kundra xhelozisė ėshtė njė ruajtja e marrėdhėnies. Nėse dashuria mbahet gjallė, nėse partnerėt janė tė pėrkushtuar ndaj njėri-tjetrit, nėse e kanė njėri-tjetrin nė qendėr tė vėmendjes nė lidhjen e tyre nuk ka vend pėr xhelozinė e sėmurė.
-Kontrollo mendimet dhe imagjinatėn: me kė ėshtė ai? Ēfarė ėshtė duke bėrė? Ti mund tė kuptosh qė nė disa raste disa “lojėra” mund tė luhen nga partneri pėr tė tė bėrė xheloze, qė partneri mund tė jetė shumė i dhėnė pas vetes dhe nė disa raste mund tė mos tregojė ndaj teje kujdesin e duhur. Njė episod, njė mendim i vetėm mund tė bėhet shkak pėr njė “telenovelė” tė njė jete tė dyfishtė tė partnerit. Nė kėtė mėnyrė ti i hedh benzinė zjarrit, shqetėson veten dhe partnerin.
-Mos e “pėrdorni” xhelozinė si tregues tė dashurisė. Xhelozia e vazhdueshme nuk nėnkupton dashuri tė vazhdueshme. Xhelozia reflekton nevojat e tua, dėshirėn pėr tė ruajtur atė qė ti e dėshiron pėr momentin dhe kėrkesat pėr atė qė do tė sjellė e ardhmja. Xhelozia reflekton interesat personale dhe dashurinė pėr veten sesa dashurinė reciproke.
-Hidh njė shikim pas nė marrėdhėniet e tua: ke qėnė xheloze edhe nė marrėdhėniet e mėparshme apo vetėm nė kėtė marrėdhėnie. Nėse pėr ēdo partner je ndier xheloze duhet tė jesh mė e kujdesshmė pėr akuzat qė bėn: je ti qė e paragjyon parnerin, je ti qė sheh nė sjelljen e tij e tij atė qė pret tė shohėsh duke mos i dhėnė rėndėsinė e duhur aspekteve tė tjera tė sjelljes sė tij.
-Mos u hidh nė sulm nėse e sheh qė partneri yt ėshtė duke flirtuar me dikė: Tregoi sesi u ndieve, tregoi sesa i rėndėsishėm ėshtė ai pėr ty dhe qė dėshiron tė vazhdosh marrėdhėnien nė kohė. Mos u bė qaramane. Jo tė gjithė meshkujt janė nė gjendje t’i bėjnė ballė gruas nė njė situatė tė tillė. Dhe si vetėmbrojtje zgjedhin “ngritjen e zėrit” ose i kujtojnė asaj njė histori tė “vjetėr”. Nėse ju nuk sulmoni do ta keni mė tė lehtė tė komunikoni me partnerin tuaj. Ndėrshmėria shpesh ėshtė mėnyra mė e mirė pėr tė pėrballuar xhelozinė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
XHELOZIA Empty
MesazhTitulli: Re: XHELOZIA   XHELOZIA Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
XHELOZIA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: