Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Martės mė tė Hujn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Martės mė tė Hujn Empty
MesazhTitulli: Martės mė tė Hujn   Martės mė tė Hujn Icon_minitime28/12/2007, 00:27

A ju doket kjo gje Ok ... nese eshte dashuri e "vertet" .. apo eshte vetem nje rrugdalje nga vetmia ?

Sepse un mendoj se kjo ndodh me shum te njerzit me te mushuar ose si nje tentim per qendrim dhe ngel keshtu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 100
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Martės mė tė Hujn Empty
MesazhTitulli: Re: Martės mė tė Hujn   Martės mė tė Hujn Icon_minitime28/12/2007, 02:51

Hmmm Nuk e di se cfare i shtyn njerzit te martohen me persona te huaj, Me siguri eshte dashuria .
Per fat te keq , Dashurua eshte e verber :o

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

Martės mė tė Hujn Empty
MesazhTitulli: Re: Martės mė tė Hujn   Martės mė tė Hujn Icon_minitime29/12/2007, 01:44

jo une nuk i dua kta martesa me njeresz te huj apo te kombit tjeter ma mir mbes e pa martume se sa te martohem me ksi njerez
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 34
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Martės mė tė Hujn Empty
MesazhTitulli: Re: Martės mė tė Hujn   Martės mė tė Hujn Icon_minitime31/12/2007, 17:24

po eshen gje normale martes me te hujin te gjith jemi njelloj para zotit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Martės mė tė Hujn Empty
MesazhTitulli: Re: Martės mė tė Hujn   Martės mė tė Hujn Icon_minitime1/1/2008, 17:56

Ihh.. jo bre hiq normal spom doket valla No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albulena
Senior Member
Senior Member
Albulena

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 32
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

Martės mė tė Hujn Empty
MesazhTitulli: Re: Martės mė tė Hujn   Martės mė tė Hujn Icon_minitime3/1/2008, 14:13

un spo shoh diqka te keqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Martės mė tė Hujn Empty
MesazhTitulli: Re: Martės mė tė Hujn   Martės mė tė Hujn Icon_minitime3/1/2008, 21:49

Mos ju paqa borgj.. po ju krejt ne Eu paskit hy bre Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 100
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Martės mė tė Hujn Empty
MesazhTitulli: Re: Martės mė tė Hujn   Martės mė tė Hujn Icon_minitime6/1/2008, 15:53

Hahahahah Po edhe ne Po shkojm Perpara :)

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 37
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Martės mė tė Hujn Empty
MesazhTitulli: Re: Martės mė tė Hujn   Martės mė tė Hujn Icon_minitime24/1/2009, 01:19

Jo nuk e preferoj kete gje Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Martės mė tė Hujn Empty
MesazhTitulli: Re: Martės mė tė Hujn   Martės mė tė Hujn Icon_minitime27/1/2009, 00:07

Jo as une.. edhe bili smunda me e kuptu ket pune kshtu Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 37
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Martės mė tė Hujn Empty
MesazhTitulli: Re: Martės mė tė Hujn   Martės mė tė Hujn Icon_minitime13/5/2009, 16:06

Mendimi im ne asnje menyre te martohesh me te huaj
Humb nje pjese te draditave te tua. Nga nje ane je i e gezuar qe ke gjetur njeriun qe te pershtatet ty por nga ana tjeter ke humbur ate qe ti u bere deshmitar te prinderve te tu...mirpo siq ka ardh koha tash nuk eshte me edhe aq intresant.!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Martės mė tė Hujn Empty
MesazhTitulli: Re: Martės mė tė Hujn   Martės mė tė Hujn Icon_minitime16/5/2009, 14:30

n'fakt na e humbim gjakun tone pra behemi melez ose gjak i perzier Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 30
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

Martės mė tė Hujn Empty
MesazhTitulli: Re: Martės mė tė Hujn   Martės mė tė Hujn Icon_minitime16/2/2010, 19:56

Nuk shoh diqka te keqe nese martohesh me dikend qe nuk eshte bashkekombas i jone.Mua personalisht arsyeja e vetme qe do te me shtyente te merrja nje hap te tille eshte Dashuria I love you [b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mimoza Krasniqi
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 2
Age : 29
Location : Belgie
Job/hobbies : Mbikqyrse e ushqimit.Hobi:Poezia,vizatimi,leximi,Muzika
Humor : ohhhh yehhhh :p
Registration date : 19/02/2012

Martės mė tė Hujn Empty
MesazhTitulli: Re: Martės mė tė Hujn   Martės mė tė Hujn Icon_minitime19/2/2012, 22:23

"Martesa me te huaj" Eshte edhe e zorshme ta spjegosh per mendimin tim ket tem,sepse te "dashurosh nje djal te vendit ton,mas nje kohe ki problem edhe vjen ndarja"!!Por mos eharro edhe nese e provon nje dashuri apo "martes" me nje te huja e njejta ka me te ndodh No Kohet e fundit "martesa "me te huaj vjen vetem per nje arsye,dhe ndodh me se shumti tek ata qe jan te ndar,mendojn te gjejn nje jete ma te lumtur por.......Mos harro se World is one play game Wink !!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Member
Member
shaban cakolli

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 35
Location : gjermani
Registration date : 14/09/2012

Martės mė tė Hujn Empty
MesazhTitulli: Re: Martės mė tė Hujn   Martės mė tė Hujn Icon_minitime14/9/2012, 16:52

ndoshta martesa me te huajt duket me perfituese ne fillim,pasojat e saj ndihen me vone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Martės mė tė Hujn Empty
MesazhTitulli: Re: Martės mė tė Hujn   Martės mė tė Hujn Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Martės mė tė Hujn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: