Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Alkoholi & Droga

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Alkoholi & Droga Empty
MesazhTitulli: Alkoholi & Droga   Alkoholi & Droga Icon_minitime28/12/2007, 00:35

Cila prej tyre mendoni ju eshte me e keqja, dhe pse?Mendoj se droga eshte shum ma e keqe se sa Alkohili per shkak qe me shepjt do behesh rroob i droges , sepse droga te ngreh ne terr dhe ne fund ta merr jeten siq i kemi degjuar shum raste te tilla. Me Alkohol mendoj se ke ma shum kontroll.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 100
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Alkoholi & Droga Empty
MesazhTitulli: Re: Alkoholi & Droga   Alkoholi & Droga Icon_minitime28/12/2007, 02:38

Te gjithe ne e dim , Lendet Narkotike Jane : Droga, Alkoholi Ndersa disa thuan edhe per Duanin.
Edhe Droga edhe Alkoholi e shkatrojne Sistemin nervor te njeriut ,
Droga eshte shume me e njotur edhe shume me leht deperton deri ne organizmin e trupit , eshte me e rrezikshme dhe me e keqe Nga Alkoholi
Ne nje doze te fort nga droga shume leht mund te vij deri te vdekja e personit.
Yjet Boterore qe kane qene njerz te dalluar vdekjen e kane gjetur nga Droga ...
Ndersa Alkoholi me shume perdoret per Festa edhe per gjera tjera "Data te shenume" a thua se kjo eshte arsyja qe dikush behet i mvarur Nga Alkoholi?

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

Alkoholi & Droga Empty
MesazhTitulli: Re: Alkoholi & Droga   Alkoholi & Droga Icon_minitime29/12/2007, 01:51

un mendoj se droga esht shum ma e keqe prej alkoholit
ata te dy jane te rezikshem por ma shume droga
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 34
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Alkoholi & Droga Empty
MesazhTitulli: Re: Alkoholi & Droga   Alkoholi & Droga Icon_minitime31/12/2007, 17:23

dihet se droga sepse nuk ki sherim nga ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Albulena
Senior Member
Senior Member
Albulena

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 32
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

Alkoholi & Droga Empty
MesazhTitulli: Re: Alkoholi & Droga   Alkoholi & Droga Icon_minitime3/1/2008, 14:17

jo valla droga asth ma e keqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 33
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Alkoholi & Droga Empty
MesazhTitulli: Re: Alkoholi & Droga   Alkoholi & Droga Icon_minitime3/1/2008, 21:47

Droga posht :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 100
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Alkoholi & Droga Empty
MesazhTitulli: Re: Alkoholi & Droga   Alkoholi & Droga Icon_minitime4/1/2008, 22:51

Yeah Down

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 30
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

Alkoholi & Droga Empty
MesazhTitulli: Re: Alkoholi & Droga   Alkoholi & Droga Icon_minitime20/2/2010, 16:45

Alkoolizmi , nikotizmi , edhe droga jon substanca t'cilat me 1, 2 tperdorne t'bojin per veti!. Duhet teper kujdes me pas se n'dit tsodit qka po nin e qka spo sheh njeri . Shkon shoku jam n'kafiq me pi ni lang pa marr parasysh qfare osht , shkon najkush ja qet 1 sasi t'droges e masnej e bon at njeri per veti. Rrin me shoqni qe e pijn cigaren , t'thojn merre njo , hajt de merre 1 mos u bo fmi e qeshtu , tshtijn me pi cigaren edhe cigarja t'bon per veti. Njejt edhe per alkoolin, shumica menojn qe me pi alkool e cigare o diqka e ndreshme , diqka qe t'qet ty ma nalt se tjert ( thojn kqyr kqyr qysh pe pi cigaren e rakin une), Po teper gabim e kan , nuk ja din pasojat e cigares ,alkoolit e droges, se dijn qe niher bojn qef , ju doket mir mi pi qeto substanca , Po nuk i dijn pasojat mas ksaj qe mujn me ndodh.Me 10000mija raste jon kur po desin njerzt prej kancerit , shkaqet po dihen shumica e tyne jon "nikotina" materie qe gjindet n'cigare , alkooli, edhe droga.

Me 1 far mynyre i lus qata qe pijn cigare , alkool ta lojn kit sen se nuk shkon per t'mir t'atyne veq qka ju ndikon keq n'jet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Alkoholi & Droga Empty
MesazhTitulli: Re: Alkoholi & Droga   Alkoholi & Droga Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Alkoholi & Droga
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: