Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 1dr.Dugi1402prej 18/3/2009, 16:41
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 0dr.Dugi2539prej 18/3/2009, 16:33
dr.Dugi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 2dr.Dugi2335prej 18/3/2009, 16:32
dr.Dugi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 0dr.Dugi696prej 18/3/2009, 16:28
dr.Dugi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 0dr.Dugi651prej 18/3/2009, 16:27
dr.Dugi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 0dr.Dugi516prej 18/3/2009, 16:26
dr.Dugi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita495prej 11/2/2009, 01:08
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6Leonita803prej 6/2/2009, 01:13
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6Leonita593prej 6/2/2009, 01:01
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5Leonita771prej 6/2/2009, 00:52
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 10Leonita528prej 6/2/2009, 00:44
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 7Leonita2101prej 5/2/2009, 01:48
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 7Leonita1447prej 5/2/2009, 01:40
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita584prej 5/2/2009, 01:29
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita571prej 5/2/2009, 01:27
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita497prej 5/2/2009, 01:25
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita483prej 5/2/2009, 01:23
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita449prej 5/2/2009, 01:21
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita435prej 5/2/2009, 01:19
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita561prej 1/2/2009, 16:58
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita459prej 1/2/2009, 16:56
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita429prej 1/2/2009, 16:50
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita452prej 1/2/2009, 16:47
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita450prej 1/2/2009, 16:45
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita456prej 1/2/2009, 16:42
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita590prej 1/2/2009, 16:40
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Leonita525prej 1/2/2009, 16:36
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita429prej 1/2/2009, 16:27
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita932prej 1/2/2009, 16:25
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita548prej 1/2/2009, 16:20
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita476prej 1/2/2009, 16:18
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita438prej 1/2/2009, 16:12
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita524prej 1/2/2009, 16:09
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita438prej 1/2/2009, 16:03
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5Leonita546prej 1/2/2009, 16:00
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita410prej 1/2/2009, 15:53
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Leonita484prej 30/1/2009, 17:23
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita439prej 30/1/2009, 17:18
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita448prej 30/1/2009, 17:14
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Leonita639prej 30/1/2009, 17:12
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita515prej 30/1/2009, 17:03
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita462prej 30/1/2009, 17:01
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Leonita629prej 30/1/2009, 16:59
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita484prej 30/1/2009, 16:53
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita434prej 30/1/2009, 16:51
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita482prej 30/1/2009, 16:48
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Leonita723prej 30/1/2009, 01:51
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 12Leonita3215prej 30/1/2009, 01:25
Leonita Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės