Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin1002213/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 0Admin67126/11/2008, 04:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 0Albania.123.st74113/3/2008, 01:51
Albania.123.st Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 17Admin172818/11/2007, 19:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 1Shefqet Avdush Emini52913/9/2018, 02:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 0Shefqet Avdush Emini27425/3/2018, 08:33
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 0Shefqet Avdush Emini34025/3/2018, 08:29
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 0Shefqet Avdush Emini27025/3/2018, 08:23
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
34Albulena243421/1/2009, 21:12
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 13Albulena84916/1/2009, 05:20
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
39AdmiraL257618/12/2008, 17:58
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 6Bjonda133416/12/2008, 18:54
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riQuestion 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
81TheBest35496/12/2008, 02:05
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
57TheBest25002/11/2008, 05:44
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riUnhappy 11TheBest44172/11/2008, 05:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riCool 4TheBest21172/11/2008, 05:21
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 18TheBest32842/11/2008, 05:11
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 4, 5]
117TheBest47531/11/2008, 05:29
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
56TheBest99991/11/2008, 04:58
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riExclamation 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
58TheBest89051/11/2008, 04:32
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riThumbs up 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
33Bjonda438831/10/2008, 19:28
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
42Bjonda1000231/10/2008, 06:39
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 18Albulena152821/10/2008, 16:50
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
38Albulena192321/10/2008, 16:27
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 4Albulena207721/10/2008, 16:05
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riCool 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 4, 5]
105TheBest520819/10/2008, 05:48
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
71TheBest371818/10/2008, 04:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 22TheBest140218/10/2008, 04:02
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 23TheBest339318/10/2008, 03:48
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSmile 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
26TheBest986418/10/2008, 03:35
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLightbulb 15TheBest150018/10/2008, 03:22
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riThumbs up 8TheBest75218/10/2008, 03:09
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArrow 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 7, 8]
181TheBest634817/10/2008, 18:56
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 6, 7]
161Albulena1000017/10/2008, 04:12
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 23Albulena257117/10/2008, 02:50
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 3Leonita7745/10/2008, 16:10
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
78Leonita39345/10/2008, 16:03
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
35Leonita19264/10/2008, 22:48
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
51Leonita259612/9/2008, 23:08
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 6Leonita69131/5/2008, 23:23
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 24Admin111131/5/2008, 23:16
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 22Leonita114616/4/2008, 20:55
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
34Leonita190616/4/2008, 20:43
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
138Leonita853116/4/2008, 20:18
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
76Leonita364416/4/2008, 20:07
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
142Leonita624215/4/2008, 10:36
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
29Leonita148411/4/2008, 23:52
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 11Leonita74311/4/2008, 23:41
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
47Leonita232411/4/2008, 23:39
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
47Leonita21846/4/2008, 12:37
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
26Leonita14636/4/2008, 12:09
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riAlbumi Fotografik Empty 20Leonita12096/4/2008, 11:19
Leonita Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės