Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin1002213/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0AdmiraL76629/10/2008, 19:26
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 9AdmiraL80115/1/2009, 05:01
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty
Ngjitės

Humor

 
1AdmiraL13983/12/2008, 01:42
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty
Ngjitės

Film

 
1AdmiraL266730/10/2008, 05:58
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty
Ngjitės

Dokumentar

 
0AdmiraL109130/10/2008, 05:09
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty
Ngjitės

Video Klipe

 
0AdmiraL138730/10/2008, 04:59
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0Shqiptari106017/2/2010, 06:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 1BlueScreen86028/11/2009, 18:24
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0BlueScreen6995/9/2009, 20:28
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0BlueScreen6335/9/2009, 20:20
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 1Astro73711/4/2009, 15:45
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0Leonita70030/1/2009, 00:57
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0Leonita78030/1/2009, 00:56
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0Leonita99230/1/2009, 00:54
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0Leonita84830/1/2009, 00:53
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 1Leonita77130/1/2009, 00:52
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0Leonita76930/1/2009, 00:51
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0Leonita71030/1/2009, 00:49
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 1Leonita222530/1/2009, 00:48
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 2Leonita149230/1/2009, 00:45
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 1Leonita242530/1/2009, 00:41
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0Leonita152930/1/2009, 00:38
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0Leonita74230/1/2009, 00:37
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0Leonita73530/1/2009, 00:35
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0Leonita75130/1/2009, 00:32
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0Leonita67030/1/2009, 00:29
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0Leonita80130/1/2009, 00:27
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0Leonita77330/1/2009, 00:24
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0Leonita83830/1/2009, 00:21
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 1AdmiraL73431/12/2008, 17:11
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 1AdmiraL72831/12/2008, 17:07
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 6AdmiraL79431/12/2008, 02:44
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0AdmiraL94531/12/2008, 02:29
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0AdmiraL70831/12/2008, 02:27
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0AdmiraL73131/12/2008, 02:21
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0AdmiraL173631/12/2008, 02:17
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0AdmiraL73231/12/2008, 02:12
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0AdmiraL79931/12/2008, 02:09
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0AdmiraL83731/12/2008, 02:04
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0AdmiraL84131/12/2008, 02:02
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0AdmiraL100231/12/2008, 02:01
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0AdmiraL96231/12/2008, 01:59
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0AdmiraL73031/12/2008, 01:58
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0AdmiraL81631/12/2008, 01:57
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0AdmiraL69231/12/2008, 01:55
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0AdmiraL81231/12/2008, 01:54
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0AdmiraL96731/12/2008, 01:52
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0AdmiraL67231/12/2008, 01:50
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0AdmiraL67331/12/2008, 01:48
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0AdmiraL70831/12/2008, 01:44
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri100% Video Empty 0AdmiraL68031/12/2008, 01:42
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės