Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Intervistė me Pamella Anderson

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 100
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Intervistė me Pamella Anderson Empty
MesazhTitulli: Intervistė me Pamella Anderson   Intervistė me Pamella Anderson Icon_minitime14/3/2008, 03:29

Ben si Pamella!
Intervistė me Pamella Anderson Pamela_anderson_2

Nėse keni menduar se sė shpejti mund ta shihni nė ndonjė rol pėrtej atyre qė e keni parė deri mė sot, harrojeni.
Sepse biondina e plazheve, Pamela Anderson, as qė ka ndėr mend ta bėjė diēka tė tillė. Nuk i pėlqen tė qenit aktore serioze, edhe pse tashmė ka fiks moshėn pėr tė qenė e tillė. Sapo ka mbushur dyzet vjeē. Tamam nė moshė pėr tė dhėnė njė mesazh: “Mos mendoni pėr asgjė. Nuk ia vlen”.


Tė bėsh ē’tė tė teket dhe tė mos e vrasėsh mendjen shumė. Nuk ėshtė ndonjė formulė psikologjike qė po bėn xhiron e botės. Kjo ėshtė motoja e Pamela Anderson, qė tashmė i ka mbushur tė dyzetat. Ish-roja baywatch tashmė prej kohėsh bėn vajtje-ardhje mes Las Vegasit, ku ėshtė asistente e iluzionistit Hans Klok, dhe Los Anxhelosit, ku jeton nė shtėpinė e saj me fėmijėt dhe sė fundmi ėshtė duke pėrgatitur njė serial tė ri televiziv tė quajtur “Malibu”. Biondja seksi as ka qenė e duket se as qė ka ndėr mend tė bėjė pjesė ndonjėherė nė skuadrėn e aktorėve seriozė.
“Nuk mendoj sa jam aq ambicioze. Kėnaqem me atė qė kam”, ka deklaruar aktorja me trupin e hatashėm pėr njė revistė. E nėse mendoni se ajo duhet tė vuajė shumė pėr tė arritur nė atė formė fizike perfekte, dijeni se Pamela nuk lodhet asnjė fije pėr tė pasur bark tė sheshtė, lėkurė tė lėmuar dhe muskuj tė tonifikuar. Nėse ka njė trup qė bėn tė zilepsen gratė e tė gjithė botės, sekreti nuk qėndron as tek dietat e as tek aktiviteti fizik. Sepse siē e pranon edhe vetė Pamela: “Nuk kam ndjekur kurrė njė dietė nė jetėn time”. Siē duket natyra ėshtė treguar mė se bujare me tė. Sigurisht pa lėnė mėnjanė edhe faktin se Pamela ėshtė vajzė trime dhe nuk e ka aspak frikė bisturinė.


Pėr tė gjithė ata qė e dyshonin, por nuk ishin tė sigurt, ka ardhur momenti i sė vėrtetės.


Po, Pamela Anderson ėshtė pikėrisht dyzet vjeēe. Po ē’rėndėsi ka kjo pėr tė? As qė
ka sjellė ndonjė ndryshim ky fakt nė jetėn e saj. Madje kėto kohė mė shumė se kurrė ėshtė e impenjuar sa s’ka mė. Gjatė tre muajve tė ardhshėm do tė jetė e angazhuar nė Planet Holllywood nė Las Vegas nė spektaklin e Hans Klok, i cili pėr tė shtuar edhe mė dozat spektakolare, do ta fusė aktoren brenda njė kutie tė madhe dhe... do ta bėjė copa-copa para syve tė tė gjithėve. Njė performancė, qė aktorja nuk kishte asnjė arsye pse ta refuzonte. Edhe pse tashmė ėshtė dyzet vjeēe. Veēse ajo vetė e ka zbuluar kėtė vetėm para disa ditėsh. “Unė di qė 1 korriku ėshtė data e ditėlindjes sime. Por isha e sigurt se kėtė vit mbushja 39 vjeēe. Thjesht kisha gabuar nė bėrjen e llogarive. Mua nuk mė intereson fare nėse vitet kalojnė, nėse mbush dyzet apo pesėdhjetė, apo nėse kjo do tė thotė se po plakem. Unė festoj ēdo ditė qė kalon”. Fundja s’ka pse ta vrasė
mendjen pėr njė gjė tė tillė, pėrderisa asgjė nė qenien e saj nuk e tregon kėtė. E sidomos nė aktivitetin e saj prej diveje Hollywood-i.
Intervistė me Pamella Anderson Pamela_anderson_9
“Tashmė jam nė njė periudhė tė shkėlqyer tė jetės sime”, vazhdon rrėfimin Anderson, qė pėr fundjavė ndodhet nė Las Vegas kurse gjatė ditėve tė tjera shkon nė Los Anxhelos pėr tė kaluar mė shumė kohė mė fėmijėt e saj. Madje sė shpejti do t’u kthehet edhe njė herė kohėve tė vjetra, kur vigjilonte bregut tė detit nė Hawaii, gjatė serialit qė e bėri tė famshėm, “Baywatch”. “Vitin tjetėr do tė interpretoj njė telefilm tė ri, me po tė njėjtin grup njerėzish qė kanė prodhuar “Baywatch”. Do tė titullohet “Malibu”. Mė pėlqen qė do tė jem pjesė e kastit tė aktorėve pjesėmarrės edhe pėr njė fakt tjetėr: sepse xhirimet do tė bėhen dy hapa
arg shtėpisė sime”.


Sa pėr rolin, aktorja qė prezantoi nė Festivalin e Kanės filmin
“Blonde and blonder”, nuk ka shumė pretendime dhe kėnaqet me pak.
Ajo as qė ka ndėr mend tė bėhet copa pėr tė synuar karrierėn si aktore profesioniste e kinemasė dhe fakti qė ndokush mund ta ironizojė imazhin e saj prej biondine plazhi (nė filmin “Borat” Baron Cohen pėrshkon gjithė Amerikėn pėr tė takuar Pamelėn e tij) e ngazėllen. “Baron Cohen ėshtė njė djalė i mrekullueshėm, por edhe njė
gentleman i vėrtetė. Filmi “Borat” ėshtė fantastik dhe shumė mė serioz nga sa mund tė mendohet”, i vė vulėn Pamela. Nė fund tė fundit fakti qė ajo ka luajtur nė njė film komik, nuk ėshtė pėr tė vėnė duart nė kokė. Sepse, sipas saj: “Edhe unė kam pasur ulje dhe ngritje si ēdokush, por ju them diēka: Kush ka prekur fundin nė aspektin e poshtėrimit, mė pas s’i ngelet gjė tjetėr veēse tė rilindė”. Dhe mendimi tė shkon menjėherė tek viedoja seksi skandaloze me ish-burrin e saj Tommy Lee, qė bėri xhiron e botės. Por Pamelės aq i bėn. Nuk ėshtė nga ato qė e vret mendjen pėr “vogėlsira”. Madje ca gjėra tė bėjnė mė shumė mirė sesa keq. Dhe kėtė Pamela mund ta vėrtetojė mė sė miri. Eksperiencave tė tilla ajo nuk u thotė kurrė jo.
Si pėr shembull idesė sė hedhur nga Gwyneth Paltrow, e cila ka thėnė se drekon gjithmonė e zhveshur nudo, pėr tė shijuar edhe mė shumė trupin e saj. Nė lidhje me kėtė, Pam s’mund tė ketė veēse njė pėrgjigje: “Ēfarė ideje seksi!
Unė jam gjithmonė nė kėrkim tė aktiviteteve tė reja qė bėhen duke qenė lakuriq. Nuk e kisha menduar kurrė mė parė. Leqė, unė nuk mendoj kurrė pėr asgjė. Unė mendoj se tė mendosh nuk vlen pėr asgjė”.
Intervistė me Pamella Anderson O-2920

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Intervistė me Pamella Anderson
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz :: Intervista-
Kėrce tek: