Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin1002213/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0Admin58629/11/2008, 19:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0TheBest9005/8/2010, 15:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 7Leonita155421/2/2009, 00:41
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 2Leonita5999/2/2009, 03:46
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0BoraBardh10738/2/2009, 17:26
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0BoraBardh7071/2/2009, 19:13
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0BoraBardh7821/2/2009, 19:11
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0BoraBardh17321/2/2009, 19:09
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0BoraBardh9591/2/2009, 19:07
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0BoraBardh11681/2/2009, 19:06
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0BoraBardh9841/2/2009, 19:04
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0BoraBardh6281/2/2009, 19:02
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0BoraBardh10291/2/2009, 19:00
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0BoraBardh7611/2/2009, 18:55
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0TheBest82229/11/2008, 03:19
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0TheBest100829/11/2008, 03:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0TheBest65529/11/2008, 03:09
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0TheBest63329/11/2008, 03:07
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riTalking 0TheBest65829/11/2008, 03:04
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0AdmiraL119214/3/2008, 03:29
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0AdmiraL95214/3/2008, 03:26
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0AdmiraL75514/3/2008, 03:22
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0Admin93915/1/2008, 15:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 1Admin178215/1/2008, 15:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 1AdmiraL472515/1/2008, 15:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 2AdmiraL185615/1/2008, 15:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 3AdmiraL257415/1/2008, 15:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 1AdmiraL303515/1/2008, 14:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 4AdmiraL771915/1/2008, 14:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 1AdmiraL224212/1/2008, 17:31
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0AdmiraL52717/1/2008, 17:16
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0Admin13344/1/2008, 04:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0Admin7514/1/2008, 04:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0AdmiraL79529/12/2007, 05:22
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0AdmiraL125524/12/2007, 04:53
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0AdmiraL72324/12/2007, 04:50
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0AdmiraL117924/12/2007, 04:47
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0AdmiraL115924/12/2007, 04:45
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0AdmiraL71618/12/2007, 15:52
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0AdmiraL89018/12/2007, 15:49
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0AdmiraL116618/12/2007, 15:48
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0AdmiraL90618/12/2007, 15:45
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0AdmiraL107715/12/2007, 16:34
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0AdmiraL172415/12/2007, 16:33
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0AdmiraL96915/12/2007, 16:30
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0AdmiraL95415/12/2007, 16:27
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0AdmiraL120315/12/2007, 16:25
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0AdmiraL399815/12/2007, 16:22
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0AdmiraL9498/12/2007, 17:08
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0AdmiraL28948/12/2007, 17:06
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riIntervista Empty 0AdmiraL7858/12/2007, 17:03
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės