Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Rregullat e Forumit.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 34
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Rregullat e Forumit. Empty
MesazhTitulli: Rregullat e Forumit.   Rregullat e Forumit. Icon_minitime29/11/2008, 19:01

Rregullorja e Forumit:

Albania.Bestgoo.com si njė faqe neutrale te gjith antareve ju lejon qasje tė lire nė disktime pa i cenuar asnjerit te drejten e liris se mendimit e te shprehurit lirshem ne mendimet e veta.

1. Secili diskutues pa marr parasysh gjinin, besimin, bindjen politike e krahinore, esht i lire te shprehe mendimet e veta pa i penguar askush.

2. Qdo anetar esht i pergjigjshem pėr ate qe shkruan, asnjeher stafi drejtues.

3. Nuk lejohet ofendimi, sharja, nenqmimi as tallja ne llogari te diskutuesve tjer por as stafit.

4. Rreptesisht ndalohet lakimi i emrave ( nofkave) te diskutuesve apo IP adresave si psh ky: ky shkruan me kete nofke, paraqitet nga ketu, etj etj..

5. Nuk lejohen shkrimet vullgare, te neveritshme, shpifese, urryese, kercnuese etj.

6. Nuk lejohen ofendimet e lidereve dhe perfaqesuesve te institucjoneve shteterore e fetare.

7. Nuk lejohet reklamimi i faqeve tjera pa pelqimin e AdminiStratorve.

8. Para se te krijohet nje teme e re duhet te shiqohet nese ajo egzston.

9. Ndalohen postimet e njejta!

10. Mos dilini prej Temes, mundohuni qe cdo postim te jet diskutim ne lidhje me temen!!

11. Perdorimi i fjaleve banale eshte e ndalueshme perveq ne rubrikat qe jan te lejuara. (Fjala e lire eshte ideale mirpo jo edhe gjuha e dhunes dhe sharjes)

12. Administartoret e moderatoret jane te angazhuar fuqimisht nė kryerjen e detyres se moderimit me korektesi, e ne raste tė mosrespektimit te rregullores do te modifikojne, bejne bartjen e shkrimeve tė cilat dalin jasht kornizave te rregullores ne arkivin e forumit, si edhe ne raste ekstreme largimin nga forumi, gjithnji duke qen neutral ne te gjitha rastet ku mund tė sjelle pabarazi ndaj diskutuesve.

13. Nese mendoni qe ju esht ber ndonje shkelje te te drejtave tuaja nga ndonjeri moderues mund tė shkruani tek rubrika perkatese apo edhe mesazh privat tek admin.

Ftojmė te gjithe diskutuesit qe te respektojnė rregulloren dhe njeherit duke ju deshiruar qaste te kendshme ne Albania.Bestgoo.Com

Te gjith se bashku bejm nje Fuqi

Me nderime Admin.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
 
Rregullat e Forumit.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz :: Intervista-
Kėrce tek: