Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ? Empty
MesazhTitulli: Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ?   Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ? Icon_minitime27/1/2009, 21:39

"Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ?"


E hap kete teme per te patur sa me shume diskutime dhe secili eshte i mirpritur ta shprehe opinionin e vete.

Une mendoj se me mir do ishte qe dikush t'ju informonte per nje te vertet edhe pse ndoshta mund te ishte shum e hidhur se sa t'ju genjente me nje genjeshter te bukur. Sepse heret ose vone e verteta del ne shesh dhe nje genjeshter e paramenduar ne keto raste nuk do kishte nje status te perhershem.

Leonita...

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ? Jack_Sparrow_Avatar_II_by_Ardis84
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Cherry_
V.I.P
V.I.P
Cherry_

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 37
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ? Empty
MesazhTitulli: Re: Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ?   Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ? Icon_minitime27/1/2009, 21:43

Flm per temen Leonita....per mua me mir nje e vertet e Hidhur sepse me genjeshtra jemi mesuar edhe te bukura nuk na duken mo ju ka dal ngjyra krejt hehhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ? Empty
MesazhTitulli: Re: Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ?   Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ? Icon_minitime27/1/2009, 21:49

Ke te drejte. Ka shume genjeshtra ne kete bote dhe ne te vertet nuk jane interesante mė...

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ? Jack_Sparrow_Avatar_II_by_Ardis84
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 100
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ? Empty
MesazhTitulli: Re: Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ?   Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ? Icon_minitime28/1/2009, 21:44

Eshte mese e sakte , Cdohere duhet te Mbizotroje e verteta pa mar parasysh se sa e Hidhet mund te jet ajo...
Mirepo Pasi Bota ka lloj lloj njerez dhe me te ndahen edhe mendimet, pra cdokush e ka mendimin e vet, une mendoj qe e Verteta me Genjeshtren asnjeher nuk do jen ballanc pasi ne kete bote qe jetojm Mbizotron Genjeshtra.

Me rrespekte AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 30
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ? Empty
MesazhTitulli: Re: Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ?   Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ? Icon_minitime16/2/2010, 22:50

E dua te vereten sado e hidhur qe te jete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shqiptari
Member
Member
Shqiptari

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 45
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ? Empty
MesazhTitulli: Re: Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ?   Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ? Icon_minitime17/2/2010, 06:00

Edhe une pajtohem me mendimin e z.AdmiraL Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ? 586699
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
BlueScreen

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 36
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ? Empty
MesazhTitulli: Re: Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ?   Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ? Icon_minitime20/2/2011, 07:24

Une mendoj qe ata shkojn bashk Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ? Empty
MesazhTitulli: Re: Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ?   Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Njė e Vėrtetė e Hidhur, apo njė Gėnjeshter e Bukur ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: