Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Edhe Pirat edhe Infermier.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 100
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Edhe Pirat edhe Infermier. Empty
MesazhTitulli: Edhe Pirat edhe Infermier.   Edhe Pirat edhe Infermier. Icon_minitime11/10/2009, 05:00

Courtney Love ka treguar nje histori goxha
lavderuese per llogari te pirtatit me te famshem ne toke: Jack Sparrow
aka Johnny Depp. Ne problemet e saja te shpeshta me drogen dhe
alkoolet, ne nje moment kolapsi, ka qene Depp qe si nje infermier i
zoti, i ka dhėnė ndihmė e parė.
Pas nje humbje ndjenjash, Depp eshte dashur te ‘performoje’ nje frymarrje artificiale qe ‘princesha’ ‘dru’ te zgjohej.

- “Nje prej njerzve qe nuk do ta harroj kurre eshte Johnny Depp, ai me
ka ndihmuar shume nje here. Po une fundja kam qene ne prag ‘nisjeje’
shume here" ka thene vejusha e Curt Cobain.

Edhe Pirat edhe Infermier. Moz-screenshotEdhe Pirat edhe Infermier. Moz-screenshot-1
Edhe Pirat edhe Infermier. 1385courtneylove

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Edhe Pirat edhe Infermier.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: