Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Edhe Williams i lire.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Edhe Williams i lire. Empty
MesazhTitulli: Edhe Williams i lire.   Edhe Williams i lire. Icon_minitime8/12/2009, 05:44

Robbie Williams u ka dhėnė fund thashthemeve. Ai nuk do te martohet me te dashuren e tij prej kohesh, yllin e videos Bodies Ayda Field.
Tė premten, ne nje interviste per nje radio australiane, ai ka thene se i kishte propozuar per martese modeles dhe aktores dhe ishte dukur i besueshem.

Paska qene nje shaka. 35 vjecari ka thene ne nje interviste te mevonshme se eshte single.
Fundja te jesh beqar ne ditet e sotme eshte ‘trendy’.

Edhe Williams i lire. 4116robbie-williamsportret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Edhe Williams i lire.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: