Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Vjeshte krizash.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 100
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Vjeshte krizash. Empty
MesazhTitulli: Vjeshte krizash.   Vjeshte krizash. Icon_minitime11/10/2009, 05:10

Nje tjeter krize nder te famshem, si gjithmone
mban era ndarje. Gjerat nuk duken te jene mire mes Orlando Bloom dhe
Miranda Kerr. Lajmin e ka perhapur nje njeri i afert me ciftin.
Edhe pse jane fotografuar tek kalonin nje fundjave romantike ne Paris,
zerat tregojne per mosmarreveshje pa fund, edhe per gjerat me pa vlere
mes tyre. “In Touch Weekly”, ben me faj Bloom, sepse nuk eshte gati te
‘nenshtrohet’. Orlando ndihet ende beqar ne shpirt, ndaj nuk ka
ndermend te thure kurore.

“Ka gjasa qe historia e dashurise te jete drejt finishit. Aktori dhe
modelja e Victoria's Secret jane bashke prej dy vjetesh por Martesa nuk
do te jete nje fund i lumtur per ta”
Dhe ne qe mendonim se stazhin e bene.

Vjeshte krizash. 27479OrlandoBloomMirandaKerr

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Vjeshte krizash.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: