Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 E shthurura Madonna.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 100
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

E shthurura Madonna. Empty
MesazhTitulli: E shthurura Madonna.   E shthurura Madonna. Icon_minitime11/10/2009, 05:11

Madonna rrefehet per braktisjen e Anglise se
saj. Gjithcka lindi pas divorcit nga Guy Ritchie, atehere kur njerezit
neper rruge shpesh here i therrisnin ‘Madge’ gje qe se bente te ndjehej
mire. Ajo ka pohuar se nuk i pelqejne moshataret e saj, preferon me
teper djelmoshat, te cilet e argetojne me shume; e kuptoni vete se ne
c’aspekt.

"Te rinjte jane me aventuriere. Burrat e moshes sime? Jane te shendoshe
dhe mezi levizin", thote Madonna duke qeshur, e cila me letra eshte 51
vjec, edhe pse tregon vite me e re.

"Nuk jam gjithnje e lumtur kur shoh veten ne pasqyre. Sa me shume e
shoh, aq me teper me behet palester” pergjigjet ajo, kur e pyesin se a
eshte e lumtur me assetin fizik.
Kur thote edhe kjo qe nuk eshte e kenaqur.

E shthurura Madonna. 3500Madonnainterview

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
E shthurura Madonna.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: