Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Madonna = Zhurme.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Madonna = Zhurme. Empty
MesazhTitulli: Madonna = Zhurme.   Madonna = Zhurme. Icon_minitime28/10/2009, 16:04

Edhe pse ka shume nga ne qe do te donim shume te kishim komshie Madonnen, ka edhe nga ata qe nuk dua tia shohin bojen. Mbreteresha e Pop-it ėshtė duke u pėrballur me njė akuzė nga njė fqinje e saj, e cila e ka akuzuar kėngėtaren se e ka shndėrruar shtėpinė e saj nė New York nė njė vend provash.
Karen George, e cila jeton nje kat me sipėr, nuk duron dot me zerin e larte te muzikes dhe zhurmes qe vjen nga shtepia e Madonnes. Ceshtja eshte derguar ne Gjykaten e Larte, Manhattan te premten e shkuar.

George ka akuzuar gjithashtu anėtarėt e bordit tė ndėrtesės, tė cilėt sipas saj kane shkelur njerin sy, sepse banorja e nderteses eshte ajo qe eshte.
Madonna = Zhurme. 30612madonnashshshsh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Madonna = Zhurme.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: