Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Williams i kthehet vrazhdesise.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Williams i kthehet vrazhdesise. Empty
MesazhTitulli: Williams i kthehet vrazhdesise.   Williams i kthehet vrazhdesise. Icon_minitime14/11/2009, 17:35

Robbie Williams ka nisur betejen e tij me te re kunder drejtuesve te MTV me te cilet eshte futur nė njė luftė fjalėsh. Arsyeja MTV nuk e ka ftuar fare ne European Music Awards.
Ish-anėtari i Take That duhej tė kendonte nė ceremoninė qė do tė mbahet mė 5 nėntor nė Berlin, Gjermani, por u eshte lene jashte ne momentin e fundit per shkak te ’konfilkteve ne orar’.
Zera afer MTV Europe thonė se Williams eshte terhequr kur ka marre vesh se performanca skenike perfshinte efekte speciale te cilat mund te ishin te rrezikshme. Nga ana e tyre, Zedhenes te kėngėtarit thonė se arsyeja e lenies jashte eshte zvogėlimi i buxhetit tė spektaklit.

“E vėrteta ėshtė se MTV ka ulur buxhetin per European Music Awards dhe performanca e Robbiet ishte e kushtueshme, ndaj kane menduar ta heqin fare. Ky eshte nje turp per MTV.”
Javen e shkuar Robbie Williams ka kenduar ne Berlin per 15.000 vete. Nderkohe gjerat per kete MTV EMA nuk duket te shkojne mire. Flitet se edhe Eminem qe ishte parashikuar te kendonte eshte lene jashte per probleme financiare.

Williams i kthehet vrazhdesise. 11771robbie-williamsbodies
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Williams i kthehet vrazhdesise.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: