Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Williams maje majave.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Williams maje majave. Empty
MesazhTitulli: Williams maje majave.   Williams maje majave. Icon_minitime14/11/2009, 17:38

Robbie Williams ėshtė i befasuar prej fansave te tij tė cilėt pavaresisht gjithckaje i kane qendruar besnik dhe ne asnje momente nuk e braktisur atė. Kjo qenka edhe frika me e madhe e autorit te ‘Bodies’
I cilesuar si artisti mė i mirė solo nė Britani, duke shitur mė shumė se 25 milionė albume gjatė 13 viteve tė karrierės solo, pas braktisjes se Take That me 1995.

Williams thotė se gjithmonė ka pasur momente dyshimi, njė ndjenjė e cila e ka shoqėruar atė qe kur nxori me 2006 “Rudebox”, nje disk i cili shiti vetėm 500 mijė kopje nė Britani.

“Kur doli Rudebox u kritikua. Mendova se nuk kisha bere nje pune te mire, dhe se nuk do te mund ti rikthehesha edhe nje here majave. Doja te terhiqesha. Kjo eshte nje fitore e madhe per mua”, ka thėnė Robbie

Williams maje majave. 6105robbie-williamsbodies
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Williams maje majave.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: