Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Pixie Lott behet aktore dot?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Pixie Lott behet aktore dot? Empty
MesazhTitulli: Pixie Lott behet aktore dot?   Pixie Lott behet aktore dot? Icon_minitime8/12/2009, 05:44

Pixie Lott, emri qe se fundmi ka pushtuar radio e televizione, nuk ngel vetem ne llogoret muzikore… deshira e saj eshte te shperhapet ne mode dhe kinematografi.
E suksseshmja e “Boys and Girls”, me numėr njė-sha ne charte, ka thėnė se sapo tė pėrfundojė turneun do tė provojė veten ne ‘beteja’ te tjera.

“Me ne fund po realizoj turneun e shumepritur, te kendoj materialet e mia para publikut tė madh. Po nuk dua te ngel ketu, deshirat e mia jane te shumta, dhe e di se mund te bej gjera te mira ne mode dhe ne filma… Jam ambicioze dhe e di qe mund tja dal…Uroj qe kjo rruge te me coje atje ku dua” " thote 18 vjecarja ne nje interviste te fundit.

Pixie Lott behet aktore dot? 21902pixie-lott
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Pixie Lott behet aktore dot?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: