Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Britt Awards shpallen nominimet.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Britt Awards shpallen nominimet. Empty
MesazhTitulli: Britt Awards shpallen nominimet.   Britt Awards shpallen nominimet. Icon_minitime5/2/2010, 17:29

Lady Gaga, Lily Allen, Florence e Machine, Pixie Lott dhe JLS udhėheqin nė nominimet e kėtij viti pėr ēmimet britanike per muziken, Brit Awads.
Dominojne femrat kete vit ne ceremonine qe do te mbahet muajin e ardhshem ne Londer. Lilly Allen eshte ne loje per “Artisja mė e Mirė” dhe “Albumi mė i Mire”, si dhe “Kenga mė e Mirė”.
Lady GaGa nderkohe mund te fitoje cmimin e Debutueses me te mire, Artistja Solo me e mire dhe Albumi me i mire. Ketu flitet per albumin e saj ‘The Fame’ i cili ka dale dy vite rrjesht duke u shnderruar ne nje prej albumeve me te shitur.

Britt Awards shpallen nominimet. 4720britawards2010
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Britt Awards shpallen nominimet.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: