Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Beyonce ne qiellin e gjashte.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Beyonce ne qiellin e gjashte. Empty
MesazhTitulli: Beyonce ne qiellin e gjashte.   Beyonce ne qiellin e gjashte. Icon_minitime5/2/2010, 17:32

Jane mbajtur te dielen ne mbremje ne Staples Center, L.A, Grammy Awards ne edicionin e 52. Dhe favoritja kryesore: Beyonce eshte shpallur mbreteresha e mbremjes duke marre 6 nga statujat e te ashtuquajturave Oscar-ve te muzikes. Ajo ka rrembyer edhe cmimin me te rendesishem: Artisti i Vitit.


Shfaqja filloi me nje duet te Lady Gaga e Elton John dhe kulmoi me nje tribut ne 3d ne kujtim te Michael Jackson me zerin e Celine Dion, Carrie Underwood, Jennifer Hudson, Smokey Robinson dhe Usher. Nderkohe cmimin per Albumin me te mire te vitit e moren ‘Kings of Leon’

Taylor Swift, zbulimi ‘country’ i vitit 2009, nje prej artisteve me te vleresuara ka arritur te marre kater statuja Grammy.

Beyonce ne qiellin e gjashte. 25554Beyoncegrammy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Beyonce ne qiellin e gjashte.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: