Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Muse ne qiellin e Shtate.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Muse ne qiellin e Shtate. Empty
MesazhTitulli: Muse ne qiellin e Shtate.   Muse ne qiellin e Shtate. Icon_minitime16/9/2010, 03:45

Tė ngazėllyer Muse, sepse ishin i vetmi rock band qė performuan nė Glastonbury-n e kėtij viti.
Te shtunen e 26 qershorit ata ishin ne skenen e festivalit britanik me famė botėrore, njė natė para legjendės Stevie Wonder. Ne fakt krahas tyre do te ishin U2, te cilet pas aksidentit te Bono Vox, ne rekuperim e siper, u terhoqen duke u zėvendėsuar nga Gorillaz.
“Pėrfunduam duke qenė i vetmi grup rock-u nė letra, dhe s’mund ta fshehim lumturine per kete. Eksperienca e ketij festivali eshte e pershkrueshme. Jane momente kur ndjehemi ne qender te botes eshte mahnitese” " ka thene lideri Bellamy.

Muse ne qiellin e Shtate. 12918museglastonburry
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Muse ne qiellin e Shtate.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: