Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Cthurjet e Jolie…

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Cthurjet e Jolie… Empty
MesazhTitulli: Cthurjet e Jolie…   Cthurjet e Jolie… Icon_minitime5/2/2010, 17:33

Per te cfare nuk thuhet: E fundit: Angelina Jolie ka bere seks me Lady GaGa.
Keshtu shkruan Ian Halperin, autorit i bestsellerit te ketyre diteve ne Ameriken e Veriut: “Brangelina: The Untold Story of Brad Pitt and Angelina Jolie” (Historia e pathene e Brangelina-s). Jolie-s mund ti kete ‘shpetuar’ me Gaga-n nderkohe qe bashkejetonte me Pitt.
Jolie, e cila ka pranuar te kete pasur marredhenie me femra ne te shkuaren, jane pare ne hotelin Beverly Wilshire te hyjne se bashku.
Kjo nuk ėshtė hera e parė qė Jolie akuzohet pėr tradhti ndaj Pitt, pasi javėn e kaluar u tha se aktorja kishte patur nje lidhje te shkurter me mesuesin e saj te diksonit me te cilin kishte punuar gjate filmit ‘Salt’ (ne kinema kete vit).
Sidoqofte cifti vazhdon te jete bashke, dhe nga sa duket te lumtur e te gezuar.

Cthurjet e Jolie… 23456angelinaaffair
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Cthurjet e Jolie…
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: