Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Akon tani VJ.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

Akon tani VJ. Empty
MesazhTitulli: Akon tani VJ.   Akon tani VJ. Icon_minitime24/2/2010, 03:33

Pasi Akon u shnderrua ne nje sensacion muzikor te ketyre 3 viteve te fundit kerkon nje tjeter sfide per veten, duke filluar nje emision radiofonik, nje here ne jave ne Londer. Capital FM ka dashur ti jape mundesine artistit te drejtoje nje program i cili ne qender do te kete muziken e rrymes ku ky levron dhe protagoniste do te jene koleget e tij.

Drejtori i kesaj radioje Paul Jackson ka thene se “Jemi tė entuziazmuar qė do te kemi njė nga artistėt mė tė mėdhenj tė R&B nė 95.8 Capital FM”.
Mos u cudisni kur ne TAR te filloje ndonje emision Stine????!!!

Akon tani VJ. 11484akon

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Akon tani VJ. Jack_Sparrow_Avatar_II_by_Ardis84
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Akon tani VJ.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: