Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Diaz & Timberlake edhe nje here bashke.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Diaz & Timberlake edhe nje here bashke. Empty
MesazhTitulli: Diaz & Timberlake edhe nje here bashke.   Diaz & Timberlake edhe nje here bashke. Icon_minitime1/4/2010, 15:23

Cameron Diaz ne nje interviste te fundit ka qene e gezuar per rikthimin ne krahet e Timberlake. Edhe pse kjo do te ndodhe vetem ne nje film.
Sic mund ta keni marre vesh (eshte folur shume ne TAR per kete) se shpejti do te fillojne xhirimet per komedine “Bad Teacher” ku Diaz luan nje vajze qe i merr te dashurin koleges se saj = Justin Timberlake.
- “Edhe pse kemi qene te zene me pune, e kemi ruajtur marredhenien tone, dhe jemi degjuar here pas here ne telefon. Kemi ngelur miq te mire. Madje po kerkonim nje projekt qe te na ‘mblidhte’ edhe nje here bashke” " ka thene Diaz per Fox News.

Cfare djali ky.

Diaz & Timberlake edhe nje here bashke. 26630justintimberlakecamerondiaz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Diaz & Timberlake edhe nje here bashke.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: