Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 No more ‘ke-te’ para koncertit.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

No more ‘ke-te’ para koncertit.  Empty
MesazhTitulli: No more ‘ke-te’ para koncertit.    No more ‘ke-te’ para koncertit.  Icon_minitime16/9/2010, 03:38

Pink duhet te perballet me nje rregull te ri: i ėshtė ndaluar pirja para nisjes sė koncerteve. Arsyeja mesa duket eshte se ajo e ‘shkel’ dhe me pas nuk eshte ne gjendje te coje deri ne fund performancat e komplikuara ne skene.
Krijuesja e hitit “Sober” (Esell, dhe ketu nuk e ka patur per veten), ka dėshtuar nė koncertin e saj tė fundit nė Keln tė Gjermanisė, kur disa herė nuk ka arritur tė realizojė levizjet e duhura nė skenė.
“Sipas menaxherit tim, nese dua te bej mire, atehere duhet te le alkool-in para konceritit. Ma ndalojne koreografite e komplikuara… dhe une kam ndermend ta zbatoj kete rregull… fundja nuk eshte ndonje humbje e madhe” ka thene e buzeqeshur Pink

No more ‘ke-te’ para koncertit.  31367pinkdrunk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
No more ‘ke-te’ para koncertit.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: