Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Para-fund!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Para-fund! Empty
MesazhTitulli: Para-fund!   Para-fund! Icon_minitime15/12/2010, 02:11

Para-fund! 16743michael_douglas_kancerGjendja e Michael Douglas ėshtė e dyshimte, madje fotot e fundit tregojne para-fundin e nje ikone. Ai eshte fotografuar duke shėtitur nė njė park me familjen e tij, nė njė karrige me rrota.

Aktori legjendar prej disa muajsh eshte duke luftuar me kancerin, madje ne nje beteje te lavderueshme i mbeshtetur edhe nga gruaja Zeta-Jones dhe pjesetaret e tjere te familjes.

“Michael tentoi tė ecte pa karrocė, per ca dite, por kjo i merrte shume energji. Ndaj kjo ishte zgjidhja me e mire”, theksoi njė burim nga spitali per The Sun.

66 vjeēari, fitues i ēmimit Oscar per rolin e Gordon Geko tek Wall Street, iu nėnshtrua radiacionit dhe kemoterapisė pėr ta luftuar kancerin nė fyt.

Urojme nje-zeri qe perbindeshi me emrin Kancer te mos marre nje tjeter njeri qe e duam shume, prej aq shume emocionesh qe na ka dhene ne ekranin e madh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Para-fund!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: