Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 T.I eshte edhe keshtu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

T.I eshte edhe keshtu Empty
MesazhTitulli: T.I eshte edhe keshtu   T.I eshte edhe keshtu Icon_minitime11/11/2010, 18:05

T.I eshte edhe keshtu 21829t10

Si per te ndihmuar ne problemet e tij me ligjin Rapper-i T.I ka ndihmuar policinė qė tė zbriste njė burre nga tarraca e njė ndėrtese, nga e cila donte te hidhej per te vrare veten.
Ylli I “Remember Me” eshte bere nje me policine dhe ka bindur zoterine e deshperuar te mos bente kete akt deshperimi, sepse nuk ja vlente. Ngjarja ka ndodhur ne Atlanta te Georgia-s. “Ishte nė vendin e duhur nė kohėn e duhur”, theksoi zėdhėnėsi I policies, duke shtuar se T.I shmangu nje vetevrasje, kur situate ishte shume e veshtire.
Sidoqofte T.I, do tė pėrballet me gjykatėn me akuzen e posedimit te lendeve narkotike. Pas ngjarjes tha per mediat: “Doja ta ndihmoja te kuptonte se jeta eshte keshtu: ka raste qe behet e padurueshme, por jane ato rastet, mbase te pakta, qe ja vlejne per te gjithe te keqijat qe te ndodhin”

E ne rastin e tij, dihet qe kane qene te ndjera. Duket sikur po fliste per veten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
T.I eshte edhe keshtu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: