Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Me ne fund maxhorene.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Me ne fund maxhorene.  Empty
MesazhTitulli: Me ne fund maxhorene.    Me ne fund maxhorene.  Icon_minitime29/11/2010, 18:26

Me ne fund maxhorene.  22274miley-cyrus

Miley Cyrus ka festuar ditėlindjen e saj tė 18-tė ne te gdhire te se martes (23 nentor) ne nje klub nate duke kercyer me te emen, ne Los Angeles.

Pasi kaloi nje fundjave te kenaqshme, fituese nė American Music Awards (AMA), kishte nje arsye me shume per te festuar. Dhe ku ka me mire se me mamane, aq me teper kur ajo ngjan me nje moshatare me shume se sa me ate qe te ka bere koken.

Ditet kur luante tek Hannah Montanah duken te largeta. Artistja country (te pakten si fillim) ka nxjerre deri me tani dy albume, dhe eshte bere jo pak here pjese e skandaleve. Ne nje prej koncerteve te saj eshte fotografuar me ... jashte!!! Jo me kot thone se kjo eshte Britney Spears e Re.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Me ne fund maxhorene.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: