Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Jetė e re pėr Robert Redford

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Jetė e re pėr Robert Redford Empty
MesazhTitulli: Jetė e re pėr Robert Redford   Jetė e re pėr Robert Redford Icon_minitime24/1/2011, 19:45

Jetė e re pėr Robert Redford Redford-plak

Robert Redford, aktori 74-vjeēar, shprehet se gruaja e tij e dytė i ka “dhuruar” njė jetė tė re.


Sibylle Szaggars, gjermania 55-vjeēare, ka pranuar tė martohet me aktorin e famshėm para dy vitesh dhe Redford tregon se sa shumė i ka dhėnė jetės sė tij partnerja e re.

“Ėshtė njė person shumė i veēantė. Ėshtė mė e re se unė dhe ėshtė europiane, ashtu siē mė pėlqen mua. Pėr mua kjo ėshtė njė jetė krejtėsisht e re”, shprehet Redford.

“Bėj ski dhe luaj tennis. Ende kam edhe shumė energji”, pėrfundoi aktori.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Jetė e re pėr Robert Redford
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: