Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Jolie si nuse zakoni!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Jolie si nuse zakoni! Empty
MesazhTitulli: Jolie si nuse zakoni!   Jolie si nuse zakoni! Icon_minitime23/2/2011, 21:54

Jolie si nuse zakoni! 26589pittjoliefamily

Prindėrit e Brad Pitt, Bill dhe Jane, do te jetojne per ca kohe tek i biri dhe mamaja e femijeve te tij Angelina Jolie pėr tė ndihmuar ēiftin tė rrisin gjashtė fėmijėt e tyre. (sepse mesa duket dadon nuk ja dilnin dot)

Lista e mbiemrit Pitt Jolie perbehet nga Maddox, nėntėvjeēar, Pax, shtatė, Zahara, gjashtė, katėrvjeēaren Shiloh, dhe binjakėt dyvjeēarė Knox dhe Vivienne, dhe per ti perballuar duhet shume durim por edhe ‘burime njerezore’. Cifti jane duke ndertuar nje shtepi te re nė pronėn e tyre ne Chateau Miraval nė Francė pėr tė akomoduar Bill dhe Jane Pitt.

“E gjithė familja do tė zhvendoset atje sapo tė pėrfundojnė ndertimet. Pėr momentin ata kanė gjashtė kujdestare" nga njė pėr secilin fėmijė" dhe plani ėshtė tė ēlirohen nga to dhe tė mbėshteten tek gjyshi dhe gjyshja”.

“Shtesa ku ata do tė jetojnė ėshtė njė ndėrtesė e vjetėr qė ėshtė shfrytėzuar si kafaz pėllumbash. Ėshtė mjaft e madhe pėr tė pasur njė sallon, kuzhinė dhe njė dhomė fjetje pėr njė ēift. Aty do tė bėhet njė strofull e vogėl dhe e dashur pėr ta”, kane thėnė zerat afer ciftit me te bukur te Showbizit.

Ne fund te fundit edhe pse mundesite jane, ku ka si gjyshi dhe gjyshja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Jolie si nuse zakoni!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: