Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Nje aktor me shume

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Nje aktor me shume  Empty
MesazhTitulli: Nje aktor me shume    Nje aktor me shume  Icon_minitime23/4/2011, 17:43

Nje aktor me shume  31352p.diddy

Sean Combs ka bėrė njė kėrkesė publike ndaj producentėve filmikė qė ta angazhojnė nė projekte tė reja. Ai madje ka thėnė se paratė e fituara nga ndonjė rol i mirė filmik do t’i dhuronte pėr bamirėsi.

Vitet e fundit reperi ka tentuar tė merret me aktrim, duke luajtur nė filmin “Get Him To The Greek” (qe ka qene para pak muajsh edhe ne sallat shqiptare te kinemave) sė bashku me Russell Brand, ndėrsa paraqitja e tij mė e fundit ishte ajo nė serialin televiziv “Hawaii Five-0”.

Combs ėshtė i vendosur qė tė ndėrtojė njė karrierė filmike, ndaj pėrmes faqes sė tij nė Twitter.com ka kėrkuar nga bosėt e filmit qė t’i ofrojnė punė.

Dhe nga sa kemi pare nuk eshte hic keq si aktor!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Nje aktor me shume
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: