Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Adele merr kitaren (akustike).

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

Adele merr kitaren (akustike).  Empty
MesazhTitulli: Adele merr kitaren (akustike).    Adele merr kitaren (akustike).  Icon_minitime18/7/2011, 06:11

Adele merr kitaren (akustike).  30310adele

Sic bente dikur ne klubet e vizituara nga kalimtare te rastit, kengetarja britanike deshrion qe albumi i saj i trete te sjelle kenge teresisht akustike, ndryshe nga ‘19’ dhe ‘21’.

Ajo gjithashtu eshte e sigurt se suksesi i te tretit (te vertetit) nuk mund te jete aq i madh sa dy te paret. Per revisten ‘Q’ ajo ka thene se kjo do te ishte e pamundur.

23 vjecarja e ‘Rolling in the deep’ punton qe stili i mbase ‘23’ (duke ndjekur trendin e emrave te albumeve te deri-me-tanishem) te jete ndryshe, me i qete, me melankolik, ku te mbizoteroje piano ose kitarra. Ndersa endrra e saj ne sirtar, (ne ate te parin, majtas) eshte te beje nje kenge me Jay Z.

"- Ky album nuk do te jete nje produksion I madh, deshiroj te vij akustike, te luaj vete ne piano, te shkruaj, te regjistroj dhe ta masterizoj vete. Me pelqen qe ky album te kete krejtesisht firmen time “- ka perfudnuar Adele. (Per aq sa e veshtire sa mund te duket prej ndikimit te shtepise diskografike, nuk eshte e pamundur)

Artistja eshte kthyer ne skene te shtunen qe shkoi pas nje pushimi disa javor per shkak te problemeve me laringun, qe e detyroi te anullonte disa data, duke perfshire ketu edhe nje bashkepunim me Beyonce-n ne skenen e Festivalit te Glastonbury-t. Gjithashtu mjeket e kane detyruar te lere vesin e saj te dashur: Cigaren!


Vendime, vendime!

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Adele merr kitaren (akustike).  Jack_Sparrow_Avatar_II_by_Ardis84
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Adele merr kitaren (akustike).
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: