Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shefqet Avdush Emini
Junior Member
Junior Member
Shefqet Avdush Emini

Male
Numri i postimeve : 34
Age : 64
Location : Holland
Registration date : 03/08/2011

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit Empty
MesazhTitulli: Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit   Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit Icon_minitime21/8/2011, 03:57

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit DSC02277

Artisti Shefqet Avdush Emini Ekspozon nė 2010 Louver,Paris,France
Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit DSC02327

Shefqet Avdush Emini
Acryl painting on linen
100x150
Year:2011
€ 12000

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit DSC02330
Acryl painting on linen
150x100
Year:2011
€ 10000

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 208208_1877002477782_1022824710_32198223_2117116_n
Acryl painting on linen
150x100
Year:2011
€ 11000

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 74,5%20x115
Acryl painting on canvas
47,5 x 115
Year:2011

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 01.Untitled
Acryl painting on wood
99x97
Year:2009

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 02.Untitled
Acryl painting on wood
96x92
Year:2009

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 04.Untitled
Acryl painting on wood
94x89
Year:2009

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 06.Untitled
Acryl painting on canvas
89x89
Year:2009

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 07.Untitled
01.Untitled Acryl on wood 72x92 Year: 2008
SOLD

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 10.Untitled
02.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price €5000

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 25.Untitled
03.Untitled Acryl on wood 59x78
Year: 2008

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 27.Untitled
04.Untitled Acryl on wood 42x60
Year: 2008

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 09.Untitled
05.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price €5000

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 13.Untitled
06.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price €5000

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 12.Untitled
07.Untitled Acryl on wood 64x85
Year: 2008

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 32.Untitled
08.Untitled Acryl on wood 57x102
Year: 2008 Price € 2400

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 15.Untitled
09.Untitled Acryl on wood 57x102
Year: 2008
SOLD

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 16.Untitled
10.Untitled Acryl on wood 57x102
Year: 2008
SOLD

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 23.Untitled
11.Untitled Acryl on wood 42x60
Year: 2008

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 19.Untitled
12.Untitled Acryl on wood 54x55
Year: 2008

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 26.Untitled
13.Untitled Acryl on wood 100x120
Year: 2008

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 24.Untitled
14.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 35.Untitled
15.Untitled Acryl on wood 82x82
Year: 2008

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 21.Untitled
16.Untitled Acryl on wood 82x82
Year: 2008

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 18.Untitled
17.Untitled Acryl on wood 82x82
Year: 2008

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 17.Untitled
18.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 SOLD

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 33.Untitled
19.Untitled Acryl on wood 57x102
Year: 2008 Price € 2400

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 22.Untitled
20.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price € 5000

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 14.Untitled
21.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price € 5000

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 11.Untitled
22.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price € 5000

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 28.Untitled
23.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price €5000

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 29.Untitled
24.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price € 5000

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 30.Untitled
25.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price € 5000

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 34.Untitled
26.Untitled Acryl on wood 57x102
Year: 2008 Price € 2400

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 36.Untitled
27.Untitled Acryl on wood 72x92
Year: 2008 Price €5000

Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit 20.Untitled
28.Untitled Acryl on wood 54x55 Jaar 2008


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shefqet.com
 
Pikturat acryl tė Artistit Shefqet Avdush Eminit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Kultura kombėtare-
Kėrce tek: