Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Zbulohet sekreti i fotos mė tė famshme nė botė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest


Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 36
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Zbulohet sekreti i fotos mė tė famshme nė botė  Empty
MesazhTitulli: Zbulohet sekreti i fotos mė tė famshme nė botė    Zbulohet sekreti i fotos mė tė famshme nė botė  Icon_minitime28/4/2014, 03:03

Zbulohet sekreti i fotos mė tė famshme nė botė  19355fotoxp
Microsoft i kushton njė dokumentar sistemit operativ Xp qė doli nė “pension” 9 prillin e kėtij viti. Kompania e themeluar nga Bill Gates ndalet nė kėtė dokumentar edhe nė historinė e fotografisė klasike qė shfaqet nė desktop. Foto e titulluar “Bliss” ėshtė e shkrepur nga Charles O’Rear , fotograf i National Georgraphic nė 1996.
“Kam shkrepur foton kur po shkoja nga San Francisco nė Napa Valley. Pas atyre kodrave aq tė qeta fshihet njė rrugė shumė e rrezikshme kaliforniane… Tė gjithė mendojnė se foto ėshtė e modifikuar , nė fakt ishte thjesht momenti perfekt kur ėshtė shkrepur” ,kėto kanė qenė fjalėt e fotografit qė ka fiksuar imazhin mė tė famshėm nė botė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Zbulohet sekreti i fotos mė tė famshme nė botė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zbulohet sekreti i vitalitetit
» Zbulohet lidhja e Rihannas
» Zbulohet lidhja e Rihannas
» Alba: Korseja, sekreti i ardhjes sime ne forme

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: