Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Edhe 10 Vite un jam ..

Shko poshtė 
+9
NexT
babloki
TheBest
Bukuroshja
AdmiraL
Bjonda
Albulena
Admin
BoraBardh
13 posters
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 35
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Edhe 10 Vite un jam .. Empty
MesazhTitulli: Edhe 10 Vite un jam ..   Edhe 10 Vite un jam .. Icon_minitime13/1/2008, 18:43

Ihaa.. edhe 10vite un ateher ikam 30vite Rolling Eyes ..
Hmm..e shof veten te martume dhe me femi :D 8)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 35
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Edhe 10 Vite un jam .. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   Edhe 10 Vite un jam .. Icon_minitime14/1/2008, 14:38

Une mbas 10 viteve e sho veten milijoner 8)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 35
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Edhe 10 Vite un jam .. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   Edhe 10 Vite un jam .. Icon_minitime14/1/2008, 22:08

Hahahahahahahahaha Ishalla e ke edhe shendetin me vete o Admin :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albulena
Senior Member
Senior Member
Albulena

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 33
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

Edhe 10 Vite un jam .. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   Edhe 10 Vite un jam .. Icon_minitime15/1/2008, 00:32

tung juve valla sdi qka me thon sepse mbas 10 vjetve nuk din se pari a do jemi gjall a jo ,ishalla zoti na dhuron shendet te gjith njerezve kudo qe gjinden ne bot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 35
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Edhe 10 Vite un jam .. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   Edhe 10 Vite un jam .. Icon_minitime15/1/2008, 13:57

BoraBardh & Albulena po normal ajo osht kryesorja te kemi shendet :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 35
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Edhe 10 Vite un jam .. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   Edhe 10 Vite un jam .. Icon_minitime16/1/2008, 17:46

Po Shpresojm qe jemi gjalle more ;)
Ooo Kisha pas deshir me jetu ne KS ateher Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

Edhe 10 Vite un jam .. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   Edhe 10 Vite un jam .. Icon_minitime19/1/2008, 02:28

spo diiiiiiiiiiiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 101
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Edhe 10 Vite un jam .. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   Edhe 10 Vite un jam .. Icon_minitime21/1/2008, 01:31

I Martuar 100% :)

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Edhe 10 Vite un jam .. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   Edhe 10 Vite un jam .. Icon_minitime25/1/2009, 17:51

AdmiraL™ shkruajti:
I Martuar 100% :)

Edhe une jam me ket mendim Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Edhe 10 Vite un jam .. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   Edhe 10 Vite un jam .. Icon_minitime25/1/2009, 19:16

hahahah Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Edhe 10 Vite un jam .. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   Edhe 10 Vite un jam .. Icon_minitime25/1/2009, 23:20

Qy Professional po kesh,po a seshte ashtu a a a hahahaha cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Edhe 10 Vite un jam .. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   Edhe 10 Vite un jam .. Icon_minitime26/1/2009, 19:08

Jo nashta ashtu asht po valla veq per t'martu e keni mendjen , si dikush nuk tha mbas 10 viteve jom milijoner Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 38
Location : München
Registration date : 20/01/2009

Edhe 10 Vite un jam .. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   Edhe 10 Vite un jam .. Icon_minitime26/1/2009, 19:26

Hahahahaha po valla mire eki Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
babloki
Junior Member
Junior Member
babloki

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 29
Location : N'terr...
Registration date : 08/03/2009

Edhe 10 Vite un jam .. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   Edhe 10 Vite un jam .. Icon_minitime9/3/2009, 00:09

Osht veshtire me pa te ardhmen po ma merr mendja qe pas 10 viteve une do te jem nje njeri i rendesishem per komunitetin hehehe
Normal si pjestare i nje familje me gruan dhe femijet e me prinderit e mi...
Spo di qka me thon tjeter... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NexT
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 4
Age : 32
Location : n'A'H1N1
Registration date : 28/11/2009

Edhe 10 Vite un jam .. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   Edhe 10 Vite un jam .. Icon_minitime28/11/2009, 17:24

Po te isha diqka i ngjashem me Nastradamusin do e dija te ardhmen time pas 10 vitshe, kshtuqe nuk po paragjykoj bash sen hiq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
BlueScreen

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 37
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

Edhe 10 Vite un jam .. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   Edhe 10 Vite un jam .. Icon_minitime2/12/2009, 16:17

Mbas 10 viteve une jam... hmm veshtir me tregu Edhe 10 Vite un jam .. 237831
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 31
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

Edhe 10 Vite un jam .. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   Edhe 10 Vite un jam .. Icon_minitime16/2/2010, 20:03

Pas 10 viteve e shoh veten si 29 vjeqare me nje karrier te sukseshme,dhe me nje familje te shendoshe Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shqiptari
Member
Member
Shqiptari

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 46
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

Edhe 10 Vite un jam .. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   Edhe 10 Vite un jam .. Icon_minitime17/2/2010, 06:11

Mbas 10 vjetesh gjithcka mund te ndodh keshtu qe eshte heret me diskutu per kete tem sepse koha shume suprize te sjell Edhe 10 Vite un jam .. 586699
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 35
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Edhe 10 Vite un jam .. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   Edhe 10 Vite un jam .. Icon_minitime6/6/2010, 22:50

Mire , ama qysh/qka ke qef me parashiku veten , jeten tende tash dhjet vite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Edhe 10 Vite un jam .. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   Edhe 10 Vite un jam .. Icon_minitime14/6/2010, 19:36

un sdu ma shum mjfton te behem presedent i ardhshem i SHBA-se hahahahah Edhe 10 Vite un jam .. 29718
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
shaban cakolli
Member
Member
shaban cakolli

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 36
Location : gjermani
Registration date : 14/09/2012

Edhe 10 Vite un jam .. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   Edhe 10 Vite un jam .. Icon_minitime14/9/2012, 16:56

Edhe 10 vite,behem me i moqem per 10 vjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Edhe 10 Vite un jam .. Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe 10 Vite un jam ..   Edhe 10 Vite un jam .. Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Edhe 10 Vite un jam ..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Diskutime Shoqėrore-
Kėrce tek: