Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin394prej 26/11/2008, 03:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6TheBest580prej 31/12/2008, 17:20
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riCool 7BoraBardh1010prej 14/9/2012, 17:03
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5Kosovarja533prej 8/3/2012, 18:50
myrvete Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 18BoraBardh999prej 5/2/2012, 12:37
sekreti-ch-ag Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riWink 3Kosovarja453prej 9/4/2011, 14:08
Edoona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6angjelina_16571prej 9/4/2011, 13:59
Edoona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 22BoraBardh839prej 19/2/2010, 23:07
Kosovarja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Odise397prej 10/7/2009, 15:18
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1AdmiraL533prej 11/6/2009, 10:27
angjelina_16 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Bjonda488prej 11/6/2009, 10:26
angjelina_16 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Albulena528prej 11/6/2009, 10:13
angjelina_16 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Bjonda502prej 11/6/2009, 03:39
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2AdmiraL1075prej 11/6/2009, 03:37
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2AdmiraL502prej 11/6/2009, 03:35
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 8BoraBardh550prej 10/6/2009, 19:22
angjelina_16 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riExclamation 6BoraBardh494prej 10/6/2009, 19:15
angjelina_16 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 16Admin1768prej 30/4/2009, 11:42
Odise Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5Leonita569prej 31/1/2009, 15:31
Adriatiku_CH Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 9BoraBardh484prej 21/1/2009, 20:14
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 14BoraBardh554prej 21/1/2009, 19:59
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda495prej 12/1/2009, 03:06
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda464prej 12/1/2009, 03:05
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda932prej 12/1/2009, 03:03
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda717prej 12/1/2009, 03:02
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda469prej 12/1/2009, 02:59
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda418prej 12/1/2009, 02:58
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 5Admin703prej 17/11/2008, 18:49
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 17BoraBardh879prej 21/10/2008, 17:08
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2AdmiraL461prej 6/1/2008, 15:56
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės