Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita699prej 9/2/2009, 01:49
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita475prej 9/2/2009, 01:47
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita503prej 9/2/2009, 01:44
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Leonita723prej 6/2/2009, 00:01
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita1703prej 5/2/2009, 23:58
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Leonita2562prej 5/2/2009, 23:57
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5Leonita2108prej 5/2/2009, 23:49
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Leonita1077prej 5/2/2009, 23:40
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Leonita1043prej 5/2/2009, 23:37
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Leonita624prej 5/2/2009, 23:32
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Leonita735prej 5/2/2009, 23:29
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin570prej 28/1/2009, 05:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin476prej 28/1/2009, 05:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin691prej 28/1/2009, 05:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės