Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin1002213/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riEkonomi & Biznes Empty 0Leonita8759/2/2009, 01:49
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riEkonomi & Biznes Empty 0Leonita6439/2/2009, 01:47
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riEkonomi & Biznes Empty 0Leonita6489/2/2009, 01:44
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riEkonomi & Biznes Empty 1Leonita8766/2/2009, 00:01
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riEkonomi & Biznes Empty 0Leonita19415/2/2009, 23:58
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riEkonomi & Biznes Empty 2Leonita27395/2/2009, 23:57
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riEkonomi & Biznes Empty 5Leonita22615/2/2009, 23:49
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riEkonomi & Biznes Empty 1Leonita13425/2/2009, 23:40
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riEkonomi & Biznes Empty 4Leonita11865/2/2009, 23:37
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riEkonomi & Biznes Empty 1Leonita7425/2/2009, 23:32
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riEkonomi & Biznes Empty 4Leonita8975/2/2009, 23:29
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riEkonomi & Biznes Empty 0Admin69428/1/2009, 05:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riEkonomi & Biznes Empty 0Admin59628/1/2009, 05:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riEkonomi & Biznes Empty 0Admin80128/1/2009, 05:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės