Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Muzika nėpėr Botė

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Tekste Kėngėsh

Tekste kėngėsh tė Kėngėtarve Shqiptare
420420Pse-Shyhrete Beh...
1/2/2009, 00:16
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Muzika nėpėr Botė Empty
 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin1002213/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzika nėpėr Botė Empty 7BoraBardh10051/7/2014, 00:40
foljetaa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzika nėpėr Botė Empty 18BoraBardh181214/9/2012, 19:45
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzika nėpėr Botė Empty 14BoraBardh85831/1/2009, 18:18
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzika nėpėr Botė Empty 17AdmiraL122724/12/2008, 22:39
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzika nėpėr Botė Empty 0Leonita69711/4/2008, 22:18
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzika nėpėr Botė Empty 0Leonita68211/4/2008, 22:17
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzika nėpėr Botė Empty 0AdmiraL73721/3/2008, 03:29
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzika nėpėr Botė Empty 0AdmiraL90421/3/2008, 03:18
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzika nėpėr Botė Empty 8BoraBardh7123/2/2008, 05:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzika nėpėr Botė Empty 0Admin69615/11/2007, 00:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzika nėpėr Botė Empty 0Admin69315/11/2007, 00:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzika nėpėr Botė Empty 0Admin69115/11/2007, 00:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzika nėpėr Botė Empty 0AdmiraL71813/11/2007, 17:19
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzika nėpėr Botė Empty 0AdmiraL76813/11/2007, 17:17
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzika nėpėr Botė Empty 0AdmiraL73713/11/2007, 17:16
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzika nėpėr Botė Empty 0AdmiraL75813/11/2007, 17:14
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzika nėpėr Botė Empty 0AdmiraL69213/11/2007, 17:12
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMuzika nėpėr Botė Empty 0AdmiraL70213/11/2007, 17:09
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės