Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Intervistė me Sonin NRG

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 35
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

Intervistė me Sonin NRG Empty
MesazhTitulli: Intervistė me Sonin NRG   Intervistė me Sonin NRG Icon_minitime15/1/2008, 15:31

11 minuta me Sonin NRG
Intervistė me Sonin NRG SONY+NRG+dhe+ARSA


Ēfarė ju kujton numri 11?

Mė kujton 11 Janarin, festėn e Republikės Socialiste tė Shqipėrisė, aq shumė e festuar nė ato kohė, saqė sot, as ti nuk e mban mend.

Ju ka ndodhur tė pini njė kafe pėr 11 minuta?

Tė pish njė kafe pėr 11 minuta do tė thotė tė jesh dembel, sepse vetėm ata e shikojnė orėn vazhdimisht.

Nė kėto momente, ēfarė do tė krahasonit me kėtė numėr?

Kėmbėt e drejta tė njė femre, duke ngjitur shkallėt elektrike.


Ju kujton numri 11 ndonjė titull libri qė keni lexuar?

Mė kujton 11 histori tė miat, tė cilat mund tė bėhen njė libėr.

Numri 11, a konsiderohet pėr ju numėr fati?

Fati ėshtė enigmatik dhe i pamėshirshėm, nė rastin mė tė keq. Nė rastin mė tė mirė, dihet. Numrat janė tjetėr gjė.

Ēfarė mund tė bėjė Soni pėr 11 minuta?

Mund tė bėjė portretin e njė personazhi tė ftuar nė “Zonė e lirė”.

Cili ėshtė pėr ju njėshi tjetėr?

Unė dhe njė avion qė ēohet nė sytė e njė femre. (Qesh)

E kishit menduar se ky numėr mund tė pėrdorej kaq shumė nė njė intervistė?

Ajo qė kisha menduar, ėshtė se kėtė nuk e kisha menduar.

A ju ka ardhur nė majė tė hundės kjo shifėr?

Mė fal Genc, por ta them pastaj…

Keni ndonjė kujtim tė veēantė nga koha kur keni qenė 11 vjeē?

Shpėrthime hormonale, Electric Blue…

Ku ju gjen zakonisht ora 11 paradite?

Gjithandej, duke lėvizur. E vetmja gjė qė nuk lėviz ėshtė mendimi pėr atė gocėn.

Po ora 11 e mbrėmjes?

Sipėr asaj gocės…(Qesh)

Muaji i 11-tė i vitit ėshtė nėntori. Ēfarė ju kujton ky muaj?

Muajin e mjaltit tė prindėrve, qė nuk e bėnė kurrė.

Pa i numėruar, mendoni se i kemi kaluar 11 pyetje?

I kemi kaluar, sepse nė tavolinė jemi katėr veta, qė do tė thotė 1111.

Ēfarė mendimi keni pėr kėtė 11-minutėsh?

Kam dy mendime. I pari ėshtė qė u kėnaqa shumė nė kėto 11 minuta dhe, i dyti, qė do tė kėnaqen edhe ata qė do tė lexojnė intervisten time dhe kėto 11 minuta.

Intervistė me Sonin NRG SONY+NRG+03
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albania.123.st
 
Intervistė me Sonin NRG
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz :: Intervista-
Kėrce tek: