Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Rihanna vs. Beyonce

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

Rihanna vs. Beyonce Empty
MesazhTitulli: Rihanna vs. Beyonce   Rihanna vs. Beyonce Icon_minitime24/2/2010, 03:38

Ne kete bote konsumiste qe jetojme, ku nje artist nuk llogaritet vetem nga telenti, por edhe nga pesha e tij komerciale. Keshtu perballja Rihanna .. Beyonce shihet jo vetem ne aspektin muzikor por edhe ne ate se kush nga te dyja ben me shume para per paraqitjet e tyre ne pasarela.
Sipas Global Grind, Rihanna fiton mė shumė se 100,000 dollarė pėr prezencen e saj ne njė pasarele ne konfront me vetem 80.000 per Beyoncen.
Pas dy te siperpermendurave vijne Mary Kate dhe Ashley Olsen secila me me pak nga 80,000 dollarė, e pastaj aktorja Julianne Moore 60,000 dhe Blake Lively deri nė 50,000.

Rihanna vs. Beyonce 10961beyoncevsrihanna

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Rihanna vs. Beyonce Jack_Sparrow_Avatar_II_by_Ardis84
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rihanna vs. Beyonce
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: