Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Brintey ft. Rihanna

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Brintey ft. Rihanna Empty
MesazhTitulli: Brintey ft. Rihanna   Brintey ft. Rihanna Icon_minitime23/4/2011, 17:42

Brintey ft. Rihanna 8687brinteyftrihana

Britney Spears do te jete e ftuar ne ri-berjen e hitit me te fundit te Rihannes, “S&M”. Kenga, ashtu sic eshte, vazhdon te jete ne top 10-teshet muzikore te planetit.

Rikthyer pak jave me pare me “Hold It Against Me”, Spears do te jete po aq seksi sa ylli nga Barbados, ne nje dyshe qe ne kendveshtrimin e biznesit jane rivale.

“Kam njė bashkėpunim SEXY qė po vjen pėr ju sė shpejti!!!! OH YEAH!!!! Me kėrkesa tė mėdha... Ėshtė BRITNEY BITCH!!!!”, ka shkruar Rihanna nė profilin e saj nė Twitter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Brintey ft. Rihanna
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: