Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Rihanna gjuan!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 32
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Rihanna gjuan! Empty
MesazhTitulli: Rihanna gjuan!   Rihanna gjuan! Icon_minitime23/2/2011, 21:51

Rihanna gjuan! 17543Rihanna-Farrell_BBC-1

Sipas thashethemeve te korridoreve, Rihanna (e cila ka kaluar cdo mase tek ‘S&M’) shkėmben mesazhe tė nxehta ne cellular me Colin Farrell (Alexandrin e Madh tek film i Oliver Stone). Hera e tyre e pare, e takimit ka qene ne nje program televiziv te krishlindjeve ne britani, pra jo shume kohe me pare.Zyrtarisht ylli i muzikes komerciale eshte beqare, ose sic i themi tashme, singell. Ne dhjetor u nda me bejsbollistin me te cilin kishte bere fotografite e rastit "Matt Kemp.

Shkendijat kane lindur me aktorin irlandez i cili ka qene shume ‘bashkepunues’ ne kthimin e pergjigjeve gjate ketyre dy muajve pa pak.

“Colin ėshtė befasuar nga disa prej sms-ve. Dhe ka besim se mund te ndodhe dicka. Fundja jane te dy te disponueshem” shkruan The Sun duke cituar nje burim.

Vetem se, ej, cfare cifti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Rihanna gjuan!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: