Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Interviste me Irsa Demnerit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 100
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Interviste me Irsa Demnerit Empty
MesazhTitulli: Interviste me Irsa Demnerit   Interviste me Irsa Demnerit Icon_minitime15/12/2007, 16:34

Sekretet e Irsa Demnerit Miss Ėmbėlsisė


Nėse rasti do t’ia kėrkonte, nuk do tė preferonte kurrė njė fustan tė zi. Ėshtė ende nė atė moshėn kur tėrhiqet nga e gjelbra ose shkėlqimi i sė artės. Ditėt e saj i dorėzohen pa kushte xhinseve dhe atleteve, kurse grimi duket se pas vendosjes sė kurorės sė mė tė bukures shqiptare feks pak mė shumė. E megjithėse i duhet t’u dorėzohet veshjeve klasike, aparateve fotografikė e skenave tė spektakleve, Irsa Demneri ėshtė vetėm 17 vjeēe, e nuk mund tė ishte mė e ėmbėl se kaq.

Interviste me Irsa Demnerit Normal_irsaKe ndryshuar shumė qė nga koha kur u shfaqėt pėr herė tė parė nė ekran?

Normalisht qė po. Si nga pamja fizike dhe ana e brendshme. Se dhe koha bėn tė vetėn.

Ēfarė lexon pėrgjithėsisht?

Romanet romantikė janė ato qė mė tėrheqin mė shumė

Bukurinė e pėrjetshme nė shkėmbim tė shpirtit. A do ta bėje kėtė zgjedhje?

Jo asnjėherė. Sepse tė jesh njė vajzė e bukur ėshtė diēka, por jo gjithēka.

Le ta lėmė mėnjanė paktin me djallin. Si do ta ruash bukurinė tėnde?

Duke u kujdesur pėr linjat fizike dhe ushqimin. Sa i pėrket lėkurės sė fytyrės do mundohem ta mbaj nė formė me produkte bimore.


Njė pikė tė dobėt dhe njė sekret tė pamjes tėnde.

Pikė e dobėt ndoshta pak mė tepėr tonifikim. Kurse sa pėr sekret nuk di tė kem ndonjė tė tillė.

Ē’trajtim bėn nė sallonet e bukurisė apo tek parukieri.

Mosha ime nuk kėrkon shumė trajtime. Nė pėrgjithėsi vetėm ndonjė krehje flokėsh mė detyron tė shkoj tek parukieri.

Ka njė moshė pėr gjithēka. Pėr ty ka mbaruar periudha e ….

E lojėrave. Megjithėse i kujtoj me nostalgji, nuk do mundja t’u kthehesha edhe njėherė.

Cila do tė ishte veshja e preferuar pėr mbrėmje?

Njė fustan klasik, i gjatė apo i shkurtėr nuk ka rėndėsi. Vetėm tė mos jetė i zi apo i kuq. Do preferoja tė artė, dhe jeshil nuk do tė ishte keq.

“Uniforma” e pėrditshme pėr nė shkollė?

Xhinse, atlete, njė bluzė sportive, make-up shumė i lehtė.

Kur nuk punon, xhinse dhe atlete?

Po.

Tė brendshmet e preferuara?

Ngjyra e zezė ose bezhė.

A mund ta konsiderosh veten seksi? Apo?

Jo. Kėtė ua lė tė tjerėve ta gjykojnė. Nuk mund tė jap njė vlerėsim tė tillė pėr veten time.

Ēfarė mban zakonisht nė ēantė?

Telefonin, portofolin, njė parfum dhe njė lipgloss.

Muzika qė nuk mungon kurrė nė iPod-in apo nė makinėn tėnde?

Mė pėlqen ēdo lloj rryme, por qėndroj mė afėr muzikė sė lehtė.

Nėse do tė zgjidhje, nė ē’qytet do tė doje tė jetoje?

Nė Dubai.

Zgjedhjet pėr stinėn e vjeshtės?

Bluza tė lehta me mėngė treēerekėshe dhe kėmisha. Ngjyrat bezhė, kafe dhe jeshile. Ēizme me ngjyra tė ndryshme.

Parfumi i preferuar: Armani Code

Modeli i celularit qė mban: Samsung SGH 800

Libri i preferuar: Kodi i Da Vinēit

Modeli i ēantės kult: Pink

Linja e produkteve tė flokėve: Inebrya

Disku i preferuar: “Good girl gone bad”, Rihanna

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Interviste me Irsa Demnerit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz :: Intervista-
Kėrce tek: