Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN

Albade.com -  
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Naviguesi i Forumit
» Home
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
» Radio Live
» Thenie - Proverba

» Ora & Data» Beje webfaqe startues
Moti nė Shqipėri
Moti nė Greqi
Moti nė Maqedoni
July 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Statistikat
Forumi ka 996 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agdrenasi

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 16740 artikuj v 4937 temat
Tema Fundit
» Cfar Mendoni pėr Dashuri nė Internet
www.Albade.com - Moti Icon_minitimenga anda27717 23/3/2023, 16:38

» Dashuri nė Shikim tė Parė
www.Albade.com - Moti Icon_minitimenga anda27717 23/3/2023, 16:37

» PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT
www.Albade.com - Moti Icon_minitimenga Shefqet Avdush Emini 21/1/2019, 11:04

» PERFORMANCA E ARTISTIT SHEFQET AVDUSH EMINIT
www.Albade.com - Moti Icon_minitimenga Shefqet Avdush Emini 10/1/2019, 14:54

» Shprehja e ndjenjes se lire VIDOO Shefqet Avdush Emini,
www.Albade.com - Moti Icon_minitimenga Shefqet Avdush Emini 10/1/2019, 07:22

» Internacional Artist Shefqet Avdush Emini
www.Albade.com - Moti Icon_minitimenga Shefqet Avdush Emini 10/1/2019, 05:55

» Internacional Artist Shefqet Avdush Emini
www.Albade.com - Moti Icon_minitimenga Shefqet Avdush Emini 10/1/2019, 05:53

Kush ėshtė nė linjė
19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 281 mė 8/3/2014, 13:35