Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin1002213/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0Admin55526/11/2008, 03:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0Admin62715/11/2007, 00:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0shenur16222/7/2013, 12:40
shenur1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0shenur13832/7/2013, 12:39
shenur1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 1shenur15972/7/2013, 12:38
shenur1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest64420/11/2010, 18:16
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest55420/11/2010, 18:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 3babloki62715/11/2010, 16:10
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest51414/11/2010, 21:55
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest66427/9/2010, 14:26
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest65027/9/2010, 14:25
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest52427/9/2010, 14:23
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest57423/9/2010, 13:26
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest58218/5/2010, 15:11
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest57318/5/2010, 15:06
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest56618/5/2010, 15:05
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest5478/12/2009, 05:32
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest5988/12/2009, 05:30
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 1BlueScreen55328/11/2009, 17:52
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 1Albulena5722/11/2009, 19:16
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest57828/10/2009, 16:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest54712/10/2009, 20:11
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest57712/10/2009, 20:08
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0Admin5806/5/2009, 15:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest6203/4/2009, 17:31
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest6023/4/2009, 17:25
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest5833/4/2009, 17:08
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest60320/3/2009, 04:45
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest56310/3/2009, 04:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest61110/3/2009, 03:58
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest57910/3/2009, 03:51
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest5765/3/2009, 15:04
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest68526/2/2009, 17:33
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest59126/2/2009, 17:21
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0Leonita57320/2/2009, 01:38
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 4Leonita60819/2/2009, 17:36
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest61218/2/2009, 18:15
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest58918/2/2009, 18:09
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0Leonita69015/2/2009, 17:13
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0Leonita60115/2/2009, 17:11
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0Leonita63815/2/2009, 17:09
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0Leonita62715/2/2009, 17:08
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0Leonita59915/2/2009, 17:04
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0Leonita60314/2/2009, 02:28
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest70711/2/2009, 18:05
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0TheBest56511/2/2009, 17:56
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0Leonita54211/2/2009, 01:10
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0Leonita55911/2/2009, 01:07
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0Leonita56511/2/2009, 01:02
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0Leonita59611/2/2009, 00:59
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSporti dhe sportdashėsit Empty 0Leonita54511/2/2009, 00:57
Leonita Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės