Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Informatika & Kompjuter & Internet

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Programe tė ndryshme

Shkarkoni Programe tė ndryshme... !
66Rregullat e Foru...
26/11/2008, 04:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Informatika & Kompjuter & Internet Empty
 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin1002213/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riInformatika & Kompjuter & Internet Empty 0Admin61426/11/2008, 04:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riInformatika & Kompjuter & Internet Empty 1besi_sukthi7841/3/2011, 01:53
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riInformatika & Kompjuter & Internet Empty 0AdmiraL15501/12/2007, 14:34
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riInformatika & Kompjuter & Internet Empty 0Admin65918/11/2007, 13:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riInformatika & Kompjuter & Internet Empty 0Admin67518/11/2007, 13:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riInformatika & Kompjuter & Internet Empty 0Admin72518/11/2007, 13:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riInformatika & Kompjuter & Internet Empty 0Admin72218/11/2007, 13:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riInformatika & Kompjuter & Internet Empty 0Admin67718/11/2007, 13:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riInformatika & Kompjuter & Internet Empty 0Admin68518/11/2007, 13:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riInformatika & Kompjuter & Internet Empty 0Admin63018/11/2007, 13:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riInformatika & Kompjuter & Internet Empty 0Admin64418/11/2007, 13:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riInformatika & Kompjuter & Internet Empty 0Admin67918/11/2007, 13:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riInformatika & Kompjuter & Internet Empty 0Admin68718/11/2007, 13:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riInformatika & Kompjuter & Internet Empty 0Admin63018/11/2007, 13:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riInformatika & Kompjuter & Internet Empty 0Admin71818/11/2007, 13:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riInformatika & Kompjuter & Internet Empty 1Admin80118/11/2007, 13:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės