Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Rihanna Ciftezohet qe c’ke me te.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 33
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

Rihanna Ciftezohet qe c’ke me te. Empty
MesazhTitulli: Rihanna Ciftezohet qe c’ke me te.   Rihanna Ciftezohet qe c’ke me te. Icon_minitime8/12/2009, 05:43

Edhe pse gjate ketyre diteve eshte raportuar, edhe ketu tek ne, si jo e lidhur: Rihanna thotė se ėshtė e gatshme per nje histori te re, edhe pse Karriera eshte ne plan te pare.
Fatkeqsisht nuk ka nje te dashur, por shenjat e lena nga Chris Brown tanime jane zhdukur, keshtu horizonti eshte i lire per ndonje qe do ti rrembeje zemren vajzes nga Barbados.

- “Kam filluar te dal serish sepse eshte argetuese. Sidoqofte kam punen ne plan te pare, aq me teper me daljen e albumit te ri”

“Ne gazeta me kane bere sikur jam lidhur sa me njerin me tjetrin, po jane te paverteta. Kur te kem dike do te merret vesh. Nuk kam qene dhe nuk do te jem ndonjehere e rezervuar me fansat e mi” - ka thėnė Rihanna.
Vendi eshte i hapur shoke. Asnjehere nuk i dihet. Futjuni punes.

Rihanna Ciftezohet qe c’ke me te. 24102Rihanna-paparazz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albade.com
 
Rihanna Ciftezohet qe c’ke me te.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: