Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Intervista me kengetaren Gentiana Ismaili

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 101
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

Intervista me kengetaren Gentiana Ismaili Empty
MesazhTitulli: Intervista me kengetaren Gentiana Ismaili   Intervista me kengetaren Gentiana Ismaili Icon_minitime8/12/2007, 16:51

Intervista me kengetaren Gentiana Ismaili
November 24, 2007 3:04 pm admin AdmiraL
Intervista me kengetaren Gentiana Ismaili Genata
Kosovarja: Qe njė vitė jeni bashkė, pse nuk e keni bėrė publike lidhjen e juajė gjerė tani Genta:
Genta Ismajli: Unė nė intevistat e para qė ia kamė dhėnė gazetave dhe Revistave, kamė thėnė se jamė e dashuruar.
Miloti: Ndoshta kemi hezituar pakė, jo pse nuk kamė pasur besim nė vete, por duke e marrė parasyshė vendin se ku jetojmė.
Kosovarja: A janė nė dijeni prindėrit e juajė pėr kėtė lidhje dashuria ?
Genta Ismajli: Po familja ime po, por edhe e Milotit. Familja e Milotit mė donė shumė, por edhe unė i dua, edhe familja ime e do Milotin shumė, por mendoj se mungesa e familjes sime nė Kosovė, mė shtinė mė shumė ti dua Prindėrit e Milotit.
Kosovarja: Zakonishtė fytyrat publike si ju, ka thashethėme pėr ju, cilat thashethėme i keni dėgjuar gjerė tani ?
Genta Ismajli: Miloti e Genta ishinė ndarė, ishinė martuar, fejuarė, kėto janė tė funditė.
Kosovarja: Na intereson a jetoni bashė apo jo ?
Genta Ismajli: Jetojmė bashkė, ka kohė qe njė vitė e gjysmė.
Miloti: Ne dy duheshim, meqė unė kisha banes nė Prishtinė e Genta nuk e kishte familjen nė Prishtinė, pse atėher mos tė jemi bashkė.
Kosovarja: A keni planifikuar pėr Martes ?
Genta Ismajli: Pėr martes mendojmė gjithėher, por njėher jemi tė koncentruar nė punė, dhe kurė ti kryejmė disa punė atØher do tė vie edhe Martesa:
Miloti: Ky ėshtė mendimi i Gentės, sepse pėr kėtė punė flasinė burrat, sa i pėrketė martesės Genta nuk kam e marrė veshė aspakė, sepse njė ditė kur ti ulemė nė gjunjė dhe tė ja vė unazėn.
Kosovarja: Genta kemi dėgjuar se kėto ditė del edhe Albumi juajė i ri, dhe keni deklaruar se do ta bombardoni shumėkė ?
Genta Ismajli: Unė nuk kamė deklaruar se do tė bėjė bum, e as nuk do ta bombardoj dikė, por kamė punuar shumė nė kėtė Albumė, dhe nėse e pėlqejnė mirė atėher e nėse jo, ajo ėshtė e rėndėsishėme pėr mua.
Miloti: Kemi punuar shumė pėr kėtė Albumė me shumė kompozitor tė mirė nga Shqipėria, Kosova dhe Maqedonia, ku i falėmderojė pėrzemėrsishtė.
Kosovarja: Po flitet se Genta do tė shkojė nė MTV ?
Miloti: Disa Producent Amerikanė janė tė njohtuar pėr famėn e Gentės dhe kualitetet e saja, dhe jemi dakord ta provojmė. Njė kėngė e Gentės nė Anglishtė do tė garoj, dhe do tė shohimė.
Kosovarja: Njė apel pėr rinin shqiptare ?
Genta Ismajli: Le ta jetojnė jetėn si ėshtė ma bukur, e sa I pėrket muzikės, le tė dėgjojnė ate qka I pėlqen. Falėmderit.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Intervista me kengetaren Gentiana Ismaili
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz :: Intervista-
Kėrce tek: